Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
26 czerwca 2013

Автоматизація бізнесу

Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес приносив хороший дохід, а управляти ним було легко — не обійтись без автоматизації бізнес-процесів. Завдяки сучасним програмним рішенням і технічним засобам можна успішно управляти малим і надвеликим бізнесом. Автоматизація підприємства дозволяє значно спростити внутрішній документообіг, ефективно використовувати робочий час, полегшити отримання даних для підготовки звітності і планування роботи компанії, слідкувати за прибутками і витратами, аналізувати роботу підрозділів організації та багато іншого.

Приватне підприємство "Інфосфера-1" здійснює автоматизацію торгівлі, закладів харчування, автозаправних станцій та інших підприємств. Пропонує комплексні програмні й апаратні рішення для малого та середнього бізнесу.

Автоматизація торгівлі

Сьогодні в умовах серйозної конкуренції автоматизація торгівлі — вагомий крок до успіху, що дозволяє скоротити витрати, пов’язані з роботою у ручному режимі, оптимізувати ведення бізнесу. Контроль продажів, складських запасів, ведення клієнтської бази, затребуваність товарів тощо — займають багато часу і сил. Автоматизація цих процесів робить ефективною підприємницьку діяльність, дозволяє зменшити час обслуговування одного клієнта, залучити більше покупців, підвищити прибуток.

Автоматизація магазину. ResPOS Маркет

ResPOS Маркет дозволяє автоматизувати управління залишками, закупівлями, базою клієнтів, а також готувати звітність всього підприємства з єдиного центру. Робоче місце касира — це програмно-апаратний комплекс, що складається з 10-ти дюймового POS-терміналу з високопродуктивним процесором і операційною системою Linux та сканером штрих-кодів.

POS-термінал

Ручний сканер штрих-кодів

Автоматизація бутика на базі TradeManager 5.0

Програмний комплекс TradeManager — практично ідеальне рішенням для магазину одягу та подібних закладів. Особливості:

Платіжний термінал

Грошовий ящик

Комплекс віддаленого контролю ЕККА UNIDEX

Комплекс віддаленого контролю електронних контрольно-касових апаратів UNIDEX розроблений для автоматизації мереж роздрібної торгівлі, від окремих точок продажів до великих, територіально розподілених торгових мереж. UNIDEX здійснює віддалений збір й аналіз даних з РРО (реєстратори розрахункових операцій) торгових точок. Одночасно можуть обслуговуватись сотні касових апаратів. Цілодобовий безперебійний обмін даними ведеться через сервер прийому-передачі даних UNIDEX за допомогою бездротових каналів зв’язку (GPRS).

Схема віддаленого контролю ЕККА UNIDEX

Автоматизація мобільної торгівлі. SmartPOS

SmartPOS розроблено для організації обліку продажів у виїзній, виносній торгівлі, для інтернет-магазинів, при наданні виїзних, поштових і кур’єрських послуг.

SmartPOS — це утиліта, що встановлюється на будь-який мобільний пристрій, який підтримує WindowsMobile 5.0, 6.0: КПК, термінали збору даних, нетбуки, ноутбуки.

Схема автоматизації мобільної торгівлі

Можливості SmartPOS:

Термінал збору даних

Термінал збору даних

Каси самообслуговування

Каси самообслуговування — цікава альтернатива для сучасних супермаркетів. Перші каси самообслуговування в Україні нещодавно з’явилися в Києві у "Великій Кишені". Покупець самостійно зчитує штрих-коди товарів і сам розраховується банківською карткою. У супермаркеті є спеціальна людина, яка контролює цей процес і допомагає покупцям. За статистикою дві з половиною таких каси можуть замінити одного касира. При цьому магазин значно економить на зарплаті персоналу.

Каси самообслуговування

Каси самообслуговування

Автоматизація закладів харчування

Система обліку для ресторанів і кафе "Золота рибка"

Автоматизація роботи ресторанів, кафе, барів, фаст-фудів при правильному підході дозволяє збільшити обсяг виручки на 30–40%. Спеціально підібране обладнання у поєднанні з якісним програмним забезпеченням сприяє налагодженню ефективної колективної роботи.

Схема автоматизації закладу харчування

Для автоматизації закладів харчування розроблена функціональна система обліку "Золота рибка", яка працює на базі 1C:Підприємство 8.2. Дану систему у Рівненській області використовують: піцерія "Бруклін", піцерія "Авеню", ресторан "Орлан", ресторан швидкого харчування "Маестро", кафе-бар-більярд "Підкова", ресторан-піцерія "Максіміліано". Ця програма дуже зручна і проста у користуванні, складається з фронт- та бек-офісу.

Бек-офіс має наступні можливості:

Фронт-офіс може працювати в режимі "фаст-фуд" або за системою "замовлень-столів". Для кращої орієнтації офіціантів задається графічне розміщення столів у закладі.

Система "замовлень-столів" включає:

POS-термінал

Принтер чеків

Автоматизація АЗС

На автозаправних станціях без автоматизованих систем просто неможливо контролювати розхід пального. Комплекс MINI-500.01 АЗС здійснює управління електромеханічними паливно-роздавальними колонками (ТРК) і ведення реєстрації продажу палива та супутніх товарів. Функції комплексу MINI-500.01 АЗС:

Комплекс MINI-500.01 АЗС

Комплекс для АЗС IBM