Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
18 grudnia 2017

Рівненський центр Соціальної Генетики — станьте щасливими вже сьогодні

Світ — величезний майданчик безкінечних можливостей, звершень, падінь й злетів. У неспинному круговороті подій ми шукаємо підказки й натяки, що допоможуть пізнати себе й зрозуміти, чого ми хочемо від життя. Напевно, кожен з нас задавав собі питання: чому в одних все складається саме собою, а іншим доводиться важко працювати для отримання того ж результату? Або ж ви ніяк не можете знайти рецепт справжнього щастя? Відповіді на всі ці, й багато інших питань дає Соціальна Генетика — наука про закони, що впливають на розвиток і формування людини й суспільства, механізми об’єднання і взаємодії людей в соціальних структурах.

Рівненський центр Соціальної Генетики пропонує найсучаснішу систему визначення вроджених здібностей, що дозволяє точно визначити рід діяльності, в якому ви будете максимально ефективними. Унікальність такої системи полягає в тому, щоб серед 331 тисячі 776 типажів особистості з’ясувати саме ваш.

Система спрямована на практичне застосування і досягнення реальних результатів. Знання, отримані в процесі навчання, допоможуть краще пізнати себе, знайти своє покликання, зрозуміти, як керувати власним життям і на чому зосередити увагу для отримання бажаних результатів.

Соціальна Генетика вирішує ряд проблем, пов’язаних із реалізацією людини, напрямком її навчання, вибором професії, вихованням дітей, беручи за основу генетичні здібності. Розуміння себе позбавить від безкінечних спроб і пошуків, адже ви точно знатимете у чому ваша сила, який вид занять вам підходить, а який обмежить потенціал. Такі знання допоможуть виховати впевнених у собі, цілеспрямованих і відкритих для нових можливостей дітей.

Соціальна Генетика допомагає правильно будувати відносини. Знаючи особливості вашої пари, ви знайдете підхід один до одного, зрозумієте як уникнути конфліктів і прийти до взаєморозуміння.

Знання з Соціальної Генетики можна використати для створення ефективних і успішних команд в будь-якій сфері діяльності: на роботі, у бізнесі, в політиці, спорті тощо. Ви дізнаєтеся, з яким видом інформації працюєте найкраще й визначите напрямок професійного розвитку. А знаючи, яка робота принесе найбільше задоволення — зможете отримати максимальний результат.

Рівненський центр Соціальної Генетики запрошує всіх бажаючих на навчання основам Соціальної Генетики за адресою м. Рівне, вул. Словацького, 4-6, оф. 337. Практичні заняття дозволяють не лише отримати нові теоретичні знання, а й застосувати їх під керівництвом соціальних технологів, тобто отримати навички і спостерігати за першими результатами. Детальніше можна переглянути за посиланням: "Базовий мінікурс по Соціальній Генетиці". Ви можете зателефонувати і дізнатися про найближчі заходи в Рівному.

Також ми проводимо тестування всіх бажаючих для визначення типажів особистості. Надаємо рекомендації з метою найбільш ефективного застосування генетичних здібностей.

Використання Соціальної Генетики дає можливість швидко знаходити взаєморозуміння, уникати конфліктів і вирішувати уже існуючі, створювати й обирати соціальні структури, які підходять саме вам для максимального комфорту і розвитку.