Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
4 czerwca 2014

"СПП Рівне" — успішний, вигідний, чесний продаж нерухомості

Керівник АН "ГІД РІЕЛТІ" — Ігор Гойда.

Лише вміло налагоджена система дає відмінні результати, коли кожна деталь відточена та успішно взаємодіє з іншими. І не важливо, чи це робота сонячної системи, яка забезпечує життя на Землі, чи операційної системи, що дозволяє вашому комп’ютеру виконувати різноманітні функції. Головне — щоб вона працювала злагоджено і безперебійно. Клуб "СПП Рівне" — це система партнерських продажів, яка функціонує як єдиний організм і забезпечує якісну та професійну роботу ріелторів. Кожен член клубу любить свою справу і знає, як продати вашу нерухомість за найвигіднішою ціною, адже хороші речі коштують дорого.

Створенням та успішним функціонуванням Клуб "СПП Рівне" завдячує Ріелтору з великої літери, керівнику АН "ГІД РІЕЛТІ" — Ігору Гойді. Пан Ігор поділився своїми знаннями і розповів про принципи роботи членів клубу та переваги системи партнерських продажів.

Розкажіть про суть і мету Клубу "СПП Рівне"?

Клуб "СПП Рівне" входить до громадського об’єднання кращих ріелторів України "СПП Україна". Основна мета Бізнес Клубу — зробити ринок нерухомості прозорим, без маніпуляцій і махінацій, а також налагодити взаємодію і повагу ріелторів один до одного завдяки партнерству з розподілом комісії. Тобто комісія від продажів ділиться між двома ріелторами, один з яких представляє продавця, інший — покупця. Таким чином кожен отримує вигоду і кожен зацікавлений у продажу нерухомості. Замість ворожнечі, між ріелторами є підтримка і допомога. Роботу виконують якісно, швидко і професійно.

У 2012 році я поїхав у Сімферополь на Першу національну Конференцію СПП, де зрозумів, що працювати за даною системою значно ефективніше. Повершувшись натхненним і сповненим новими ідеями, вирішив започаткувати Клуб "СПП" у Рівному. Сьогодні він успішно діє і нараховує 14 високваліфікованих ріелторів. Для того, щоб робота агентів завжди була на найвищому рівні, у Клубі "СПП Рівне" постійно проходять збори, навчання, кіно-коучинги, обмінюємося інформацією, думками, ідеями.

За якими принципами працюють ріелтори "СПП Рівне"?

Рушійна сила нашої роботи — єдність і партнерство. Кожен член клубу зацікавлений у продажу нерухомості свого партнера, адже від цього він теж отримує прибуток. Ріелторів "СПП" вирізняють наступні якості:

  • чесність, щирість, обґрунтована впевненість, енергія, ентузіазм
  • авторитет, репутація, визнаний успіх, підтверджений об’єктами продажів і відгуками за результатами

Ми працюємо лише за ексклюзивним договором. Тобто клієнт укладає угоду, за якою він зобов’язується співпрацювати з одним ріелтором, а той, у свою чергу, бере відповідальність за продаж нерухомості на себе. Це дає можливість агенту зосередитися на одному об’єкті і працювати над ним на повну, а продавцю — бути спокійним і впевненим, що його нерухомість продадуть успішно. Коли один будинок продають різні компанії і багато ріелторів, процес не може бути цілісним.Ще один принцип роботи "СПП" — правильний рух грошей: покупець→продавець→ріелтор продавця→ріелтор покупця. Тобто покупець платить лише продавцю, а продавець за умовами ексклюзивного договору оплачує роботу ріелтора, який розділяє свій прибуток із партнером (ріелтором покупця). У такому випадку не виникає жодних суперечок, все відбувається чесно і прозоро. Кожен ріелтор має слідувати певним цінностям:

  • задоволений клієнт
  • плата за роботу
  • задоволений ріелтор

І лише такий порядок — якщо клієнт задоволений, він з радістю платить достойний гонорар ріелтору. А хороший агент задоволений тільки тоді, коли впевнений, що робота виконана якісно і за достойну платню.

Яку вигоду отримує клієнт, співпрацюючи з ріелторами Бізнес Клубу "СПП"?

Перш за все, це якісні послуги ріелтора, людини, яка любить і знає свою справу. Основне завдання агента клубу — створити, утримувати, концентрувати попит на об’єкт і управляти ним до досягнення максимальної ціни, використовуючи у своїй роботі Систему Партнерських Продажів. Ріелтор повинен встановити і посилити мотивацію покупця, забезпечити його "закоханість" в об’єкт. Уклавши ексклюзивний договір, клієнт віддає усю справу в руки ріелтора, не витрачаючи свого часу і зусиль. Комісія, яку покупець сплачує агенту, — це плата за ексклюзивну послугу, що передбачає продаж нерухомості найдорожче, тобто продавець отримує вигоду у реальних грошах. Все інше (безпека, реклама, юридичний супровід, консультації, час…) — це супутні послуги. Вони для клієнта — безкоштовні.

Перед початком співпраці агент представляє клієнту свою комерційну пропозицію, знайомиться із об’єктом, аналізує ринок подібної нерухомості і вже потім підписує договір. Щоб продати об’єкт вигідно агент має задіяти всі можливі інструменти, наприклад: я через е-маркетинг повідомляю за годину 100 ріелторів про новий об’єкт, гарантую розміщення оголошення на 50 сайтах (у майбутньому на 100 сайтах), також пропоную окремий сайт, план квартири (будинку) у 3D та інше. Щотижня зустрічаюся з клієнтом і звітую про виконану роботу та результати. Дуже важливо, що вигоду отримує і покупець, адже він купує нерухомість із чистими документами та дізнається історію об’єкту. Вартість встановлено розумно та об’єктивно. Ніхто нікого не дурить, все відбувається прозоро. Продати ви можете самостійно, але з нами продасте дорожче.

Як ріелтор може отримати членство у Клубі?

Найголовніший критерій — це чесність. У "СПП Рівне" може вступити кожен, але слід мати три рекомендації членів клубу. Проте, стати членом "СПП" — ще не означає бути членом "СПП". Щоб залишатися у клубі, треба дотримуватися певного порядку і правил, завжди здобувати нові знання і працювати в команді. Кожен успішний ріелтор має вміло проводити переговори, адже безпосередньо від цього залежить — повірить вам покупець чи ні, придбає пропоновану нерухомість чи шукатиме інші варіанти. Ріелтори — це рушійна сила економіки, — адже майже 20% державного бюджету складають саме операції з нерухомістю.