Menu
Brak tłumaczenia

Відпочинок у В’єтнамі

Якби В’єтнам чарівним чином раптом опинився ближче до Центральної Європи (скажімо, де-небудь по сусідству з Туреччиною), туристичний потік в цю країну, поза сумнівами, зріс би. Адже серед відчутних мінусів цього напрямку тільки довгий, а отже дорогий переліт. Практично все інше — переваги: незвичайна і захоплююча екскурсійна програма, прекрасні пляжі з широкими можливостями для активного відпочинку, обширна і якісна готельна база. І при цьому — невисокі ціни у готелях, ресторанах, на екскурсії і взагалі скрізь.

В’єтнам цікавий красивою природою, стародавніми храмовими комплексами і якісним хорошим сервісом. Столиця Ханой, галасливий Хошимін (Сайгон), бухта Халонг, курортний Фантхієт — все це багатогранний В’єтнам.

Тим часом, справжній В’єтнам — це давні храмові комплекси невідомих цивілізацій і природна краса національних парків, здорова та смачна їжа (дієтичний рис і апетитні свіжі морепродукти), найдешевший у світі дайвінг (укупі з великою кількістю підводних мешканців) і курорти з виразним європейським впливом: як не як, колишня французька колонія.

Крім того, В’єтнам порадує гостей із півночі безліччю різнопланових розваг: від катання на слонах, відвідин зміїних ресторанів з крокодилячими заповідниками, національних парків та риболовлі — до казино і нічних клубів. Родзинка екскурсійної програми країни — партизанські тунелі Кучі, але і крім них, пам’яток тут хоч відбавляй.

Дайвінг у цій країні посідає окреме місце. По-перше, він — один із найдешевших у світі. По-друге, цікавий та організований на цілком пристойному рівні. На берегах В’єтнаму чимало цікавих дайв-центрів. Кращими вважають Нячанг, Хойан, острови Кондао і Фукуок. Крім різноманітності коралів, там можна побачити всіляких молюсків, каракатиць, восьминогів, кальмарів, риб-клоунів, мурен, груперів, скатів манта і барракуд.

4 речі, які необхідно зробити у В’єтнамі:

  1. Купити квиток на виставу Муніципального театру ляльок, який розігрують прямо на озері Хоан-Кьєм у Ханої.
  2. Придбати на знаменитому ринку Донгба в Хюе традиційний конічний головний убір.
  3. Поплавати на човні по Ароматній річці в Хюе, за течією якої залишається шлейф ароматів квітучого женьшеню і пряних трав.
  4. Відвідати плантації з вирощування перлів на острові Фукуок.