Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
14 czerwca 2018

Особливості інтимної пластики

Інтимна контурна пластика — просте й швидке вирішення делікатних проблем, які заважають у повсякденному житті і впливають на відчуття внутрішньої гармонії. Кожен з нас мріє бути здоровим і впевненим у собі, а фізичний чи естетичний дискомфорт заважає відкритися і почуватися гармонійно. Однак сьогодні теми інтимного характеру вже давно перестали бути табу, Ви можете з легкістю відвідати спеціаліста, поділитися з ним своїми переживаннями і Він обов’язково запропонує шляхи вирішення проблеми. Центр дерматології та косметології "НовоДерм" уже не перший рік практикує успішні процедури з інтимної пластики. Якщо Ви бажаєте естетичних змін в інтимній зоні чи хочете усунути певні дефекти, фахівці центру нададуть Вам висококваліфіковану допомогу з найкращим результатом. 

Один із найсучасніших і найменш травматичних методів інтимної пластики — введення гіалуронової кислоти. Таким чином можна провести омолодження шкіри в інтимній зоні, усунути в’ялість, сухість шкіри, нормалізувати водний баланс, покращити пружність. Для процедури застосовується спеціальний біосумісний препарат, він не токсичний, не має антигенних властивостей, не викликає запалення. Інтимна контурна корекція також має чимало переваг перед хірургічною пластикою. Відсутність наркозу, безболісність, збереження тканин шкірних покривів, найкоротший реабілітаційний період — чинники, що визначають вибір на користь безопераційної пластики. Важливо, що гіалуронова кислота не викликає алергічних реакцій або відторгнення, тож є цілком безпечною для людини. Щоб процедура не викликала жодних ускладнень і дала відмінний результат, проводити її мають висококваліфіковані спеціалісти, які здатні точно виконати усі маніпуляції. Фахівці центру дерматології та косметології "НовоДерм" понад три роки виконують процедури інтимної контурної пластики. Процедури проводяться з обов’язковим урахуванням можливості майбутніх пологів. Обмеження в статевому житті зовсім не тривалі. Болю і неприємних відчуттів практично немає.

Тривалість сеансу залежить від стану і рівня атрофії м’язевої тканини, в середньому від 30 до 60 хвилин. При потребі використовується місцева анестезія, лікар наносить знеболюючий засіб у вигляді крему або спрею.

Покази до проведення корекції інтимних зон:

Особливості догляду після процедури:

IMG_0479(2).jpg