Dodaj firmę Zgłoś…
Menu
1 grudnia 2015

Звабливі танці від студії стрип-пластики "LSDance". Додайте пікантності вашому святкуванню

Новорічні свята — найжаданіші й найтепліші дні зими, час здійснення заповітних бажань і вирування емоцій. Скрипучий сніжок під ногами, крилаті візерунки на вікнах, мерехтливі ліхтарики і блискучі прикраси віщують про наближення головного зимового торжества. Щоб святкування вийшло яскравим та ефектним, а вражень вистачило на весь наступний рік, варто обрати щось оригінальне й пікантне. Танці, шоу-програми і різні веселощі зададуть потрібний тон і внесуть крихту екстравагантності.

Студія стрип-пластики "LSDance" пропонує незабутнє видовище — Pole dance і Erotic show, що стане родзинкою будь-якого свята, корпоративу чи вечірки.

Танці на пілоні чи еротичні танці внесуть нотку пікантності й елемент видовищності. Граційні танцівниці в ефектних костюмах, тендітні Cнігуроньки, красунчик Дід Мороз і кумедні казкові герої захоплять увагу публіки і створять атмосферу феєричного свята.

Ми підготували спокусливі еротичні танці зі складними елементами і трюками. Кожен номер — це маленьке шоу, в якому поєднуються акробатика, гімнастичні розтяжки і танцювальна пластика.

Стилізовані святкування стають все популярнішими — запальні ретро-вечірки, вишукані у стилі гетсбі чи авантюрні гангстерські — костюми наших танцюристів завжди ретельно підбираються. До того ж, усі наряди виглядають неймовірно у моменти складних оригінальних танцювальних сюжетів на пілоні.

Pole dance і Erotic show також можна замовляти на дні народження, дівич-вечори чи парубоцькі вечірки.

Студія стрип-пластики "LSDance" пропонує послуги ді-джея — сучасна і відривна музика зарядить усіх шаленою енергією і драйвом.