Добавить организацию Сообщить о…
Меню
19 июня 2018

Стильний інтер’єр в ретро стилі меблі "честер"

Інтер’єр у стилі ретро володіє певним шармом, дух романтизму минулої епохи насичує його багатим змістом і відкриває широкий простір для дизайнерських ідей. Кожна деталь, ніби передає частинку історії, тому всі елементи повинні відповідати тематиці оформлення. Особливою популярністю сьогодні користуються меблі вісімнадцятого і дев’ятнадцятого століть з їх гротескними, химерними формами, великою кількістю інкрустацій, розкішними матеріалами. Дістати такі раритети практично неможливо. Однак, можна обрати сучасні аналоги вінтажних меблів. Фірма "MIXALMEBEL" здійснює виготовлення красивих, елегантних меблів "честер", що вдало поєднали англійську витонченість і лаконічність Вікторіанської епохи з практичністю 21 століття. Такі меблі виглядають надзвичайно респектабельно, створюючи власнику імідж людини з тонким естетичним смаком.

Непідвладні часу меблі "честер" мають легендарний дизайн. Звідки ж бере початок цей унікальний стиль? За однією з версій, назва походить від міста Честерфілд у графстві Дербішир, що в Великобританії. За іншою — незвичайний диван вперше з’явився в апартаментах відомого англійського дипломата і письменника 18 століття лорда Філіпа Стенхоуп, 4-го графа Честерфілда. Подейкували, що граф був великим модником і сам запропонував таку оригінальну конструкцію. Спочатку створили лише диван, який мав ряд особливостей: підлокітники і спинка на одній висоті, витончено закручені, в профіль нагадують деталі капітелей іонічних колон. Їх елементи простьобані особливим, ромбоподібним способом, і кожна точка перетину стібків закріплена великим ґудзиком. Також моделі оснащені маленькими, непомітними ніжками. Вже згодом, як доповнення до дивану, почали конструювати й інші меблі з подібним дизайном: табурети, м’які крісла тощо. Основними матеріалами для перетяжки слугували натуральна шкіра і дорогий оксамит, сьогодні їх теж використовують, але для зменшення вартості та полегшення догляду застосовують подібні за текстурою замінники. Однак, найпопулярнішою й досі є шкіряна оббивка класичних відтінків: зеленого, бордо і кольору піску.

Мати такий диван — означало належати до вищого суспільства. Оптимальна м’якість, розміри сидіння і нахил спинки дозволяють прийняти гідне положення, навіть сидячи. На дивані можна випрямити хребет і комфортно зберігати позу досить довгий час.

Дизайни Chesterfield дуже "пластичні" в інтер’єрі, вони ідеально вписуються як у сучасний урбаністичний дизайн, так і в класичний англійський. Проте найгармонійніше ці меблі виглядають у ретро-стилі.

Для вітальні в стилі арт-деко або шеббі-шик підійде диван із відкритим малюнком підлокітників, вираженим завитком у верхній частині. По-особливому виглядатимуть моделі з оббивкою зі штучно зістареної шкіри, багатим декором ніжок з червоного дерева. Колір дивана може бути будь-яким, але перевага надається моделям золотисто-коричневої, червоної або шоколадної гами. Якщо ви обираєте меблі "честер" для ретро-кабінету, то аристократизм і презентабельність чорного дивану будуть дуже влучними. Не меншим шармом наділені й меблі коричневих відтінків. А для повного комплекту можна підібрати крісло у відповідному дизайні. Для тих, хто любить свободу у всьому, пропонуємо експериментувати. У вінтажний інтер’єр ефектно впишуться меблі з оксамиту чи велюру насичених кольорів: зеленого, червоного, фіолетового, синього, жовтого, або шкіряні світлих тонів з явною потертістю. Міні-диванчики Chesterfield можна обрати і для передпокою, кухні чи навіть дитячої, ці унікальні меблі виглядатимуть стильно у будь-якому приміщенні. Адже меблі "честер" збагачують інтер’єр, наповнюючи його нотками благородства й аристократизму.