Добавить организацию Сообщить о…
Меню
1 июня 2018

Сучасні методи підтяжки та омолодження шкіри

Ніжна здорова шкіра — головна окраса людини. Вона, як дзеркало, відображає наш внутрішній стан та самопочуття. Але з роками, що нам непідвладні, навіть доглянута шкіра втрачає пружність і гладкість. Століттями людство бореться з процесами старіння, й сьогодні завдяки новітнім технологіям і розробкам можна продовжити свою молодість і виглядати приголомшливо у будь-якому віці. Фахівці медичного центру "Оксфорд Медікал Рівне" подбають про вашу красу і здоров’я. Комплексний підхід, висока кваліфікація, сучасне обладнання та розробки допоможуть зберегти природну привабливість якнайдовше.

Контурна пластика

Майстерність спеціалістів у контурній пластиці досягла такого рівня, що наблизити зовнішність до ідеалу стало можливо без рук хірурга. Контурна пластика — одна з найвідоміших і найефективніших косметичних процедур, основною метою якої є швидке розгладження зморшок, підтяжка шкіри та корекція губ без оперативного втручання.

Медичний центр "Оксфорд Медікал Рівне" пропонує процедуру контурної пластики, як один із найбільш дієвих методів корекції різних вікових змін: горизонтальних і вертикальних зморшок, "гусячих лапок", вертикальних зморшок, що знаходяться біля рота, носогубних складок. Завдяки такому методу можна змоделювати форму підборіддя та вилиць, відкоригувати ніс, мочки вушних раковин, шрами й рубці на обличчі, помітні вушні зморшки та зморшки біля носа. Процедура триває близько 40–60 хвилин, вона не потребує подальшого відновлення, але косметологи радять уникати прямих сонячних променів і високих температур. Проводиться двома курсами, з перервами не менше двох тижнів. Ефект тримається від півроку до півтора. Процедура безболісна і переважно переноситься добре, без подразнень та алергій через високу якість медикаментозних препаратів.

Біоревіталізація

Особливою популярністю користується біоревіталізація. Її суть полягає не лише в омолодженні, а й у глибокому зволоженні та регенерації шкірного покриву. У вигляді ін’єкцій препарат вводиться у проблемні зони обличчя, взаємодіючи з рецепторами клітин, стимулює регенерацію тканин. Вони відновлюються — стають пружними та повертають здоровий колір. Біоревіталізація також стимулює вироблення волокон еластину та колагену.

Покази для проведення: набряки під очима, дрібні зморшки, мімічні складки, пігментація, сухість шкіри, підвищене жировиділення, вугрова хвороба та її наслідки (рубці), погіршення здорового вигляду обличчя, пониження тонусу та еластичності шкіри, наслідки стресу, безсоння. Зазвичай процедура займає 20–40 хв. Курс: 3–5 сеансів, через 2–3 тижні.

Особливості догляду за шкірою після біоревіталізації.

Елос-омолодження

Сучасна естетична медицина включає в себе інноваційні методики та технології, призначені для корекції або лікування різних косметичних дефектів, омолодження шкіри і поліпшення зовнішності. ELOS-омолодження — це передова технологія, за допомогою якої можна ефективно омолодити шкіру обличчя і шиї.

Процедура безпечна і підходить практично будь-якому типу шкіри. Енергія світлового імпульсу комбінується разом із електричним струмом, що має високу частоту. Завдяки комбінуванню таких технологій вирішується комплекс проблем зі шкірою чи набутими дефектами: спочатку нагріваються судинні зірочки та зморшки, а потім вони руйнуються.

Показання до проведення елос-омолодження: розтяжки, пігментація шкіри, поява судинних зірочок, зморшок, глибокі рубці від вугрів та акне, землистий колір обличчя. Завдяки цій процедурі можна омолодити не лише обличчя, а й шию, зону декольте, шкіру ніг, рук та стегон. Для повного курсу знадобиться пройти близько 6 сеансів, між кожним треба витримати інтервал в 5 тижнів. Сеанс триває від 45 хвилин до 2 годин, в залежності від зони впливу.

Окрім зазначених омолоджуючих методів, для підтримки тонусу шкіри в "Оксфорд Медікал Рівне" проводять багато інших процедур: чистку обличчя, дарсонвалізацію, карбоксітерапію, плазмоліфтинг, кріотерапію тощо.