Добавить организацию Сообщить о…
Меню
12 декабря 2015

Секрети походження голлівудських акторок

Голлівуд, як і вся Америка — багатонаціональний простір. Дивлячись на обличчя тієї чи іншої акторки, ми іноді відчуваємо їхню схожість з якимось етносом… але яким же саме? Часто відповісти на це питання зовсім не просто, оскільки емігранти з усіх куточків планети з’їжджались до США протягом багатьох століть, одружувалися і зріднювалися. Такі союзи часто сприяли народженню неповторної краси, якою володіють багато голлівудських зірок. Сподіваємось, подальша інформація допоможе відкрити чимало сюрпризів, які приготувала для нас тонка наука генетика.

Сальма Хайєк

Народилась Сальма в Коацакоалькосі, в Мексиці. Її дідусь по лінії тата родом з Лебанону, а бабуся і прабатьки по лінії мами — з Іспанії.

Дженніфер Еністон

Батько акторки — грек з острова Крит, а мама прожила все життя в США. З боку матері Дженніфер має італійське, англійське, шотландське і трішки грецького коріння.

Сальма Хайєк

Дженніфер Еністон

Енн Гетевей

Родовід Енн складається переважно з французів та ірландців з незначними домішками індіанської та німецької крові.

Мілла Йовович

Народилась Мілла в Києві, її тато — серб, а мама — російська акторка Галина Логінова. Актриса ж вважає себе росіянкою, українкою і американкою.

Енн Гетевей

Мілла Йовович

Анджеліна Джолі

Батько Анджеліни — наполовину німець, наполовину — словак, з маминого боку її предками є франко-канадці, датчани, німці та індіанці. Анджеліна стверджує, що в ній тече кров індіанців з племені ірокезів, але, згідно записів, її предком була індіанка племені гуронів, що народилася у 1649 році на території сучасної Канади.

Геллі Беррі

По маминій лінії бабуся Геллі — англійка. Мати ж має частково німецьке походження. Тато акторки — афро-американець.  

Анджоліна Джолі

Геллі Беррі

Міла Куніс

Міла наша співвітчизниця, народилася в Чернівцях в родині українських євреїв.

Джессіка Альба

Її тато — мексиканець, а в роду матері є датське, валлійське, німецьке, англійське та франко-канадійське коріння.

Міла Куніс

Джессіка Альба

Єва Мендес

Батьки Єви — кубинці, що емігрували в США ще до народження доньки.

Джулія Робертс

Родовід Джулії є поєднанням німецьких, англійських, шотландських, ірландських, валлійських та шведських генотипів.

Єва Мендес

Джулія Робертс

Ліндсі Лохан

Обоє батьків Ліндсі мають напівірландське, напівіталійське походження, хоча народились і виросли в Нью-Йорку, США.

Ольга Куриленко

Народилась в Бердянську, Запорізькій області; тато Ольги, Костянтин Куриленко — українець, в той час як її мати, Марина Алябишева, — частково росіянка, а частково — білоруска.

Ліндсі Лохан

Ольга Куриленко

Кірстен Данст

Батько Кірстен з Гарбурга, Німеччини, а предки мами включають і німців, і шведів.

Джессіка Біл

Вона має німецьке, французьке й англійське коріння, а також серед її родичів були індіанці-чокто, які проживають на півдні США.

Кірстен Данст

Джессіка Біл

Камерон Діаз

Її тато — кубинець, але його пращури були іспанцями, що переїхали на Кубу. По материній лінії Камерон має англійське, шотландське, ірландське і німецьке коріння.

Кейт Хадсон

З боку батька Кейт має італійське та англійське походження, з боку ж матері, відомої акторки Ґолді Гоун — англійське і німецьке, а також угорсько-єврейське. Бабуся Кейт по лінії мами була донька єврейських емігрантів з Угорщини.

Камерон Діаз

Кейт Хадсон

Емма Стоун

Хоча прізвище Емми — Stone — виглядає доволі англійським (в перекладі воно означає "камінь"), насправді це лише англізована версія шведського прізвища "Стен" (Sten), яке мав дідусь Емми по татові, до еміграції в США. Інші національності, які зараховуються до її генетики, включають німців, англійців, шотландців  та ірландців.

Сандра Буллок

Народилася відома акторка в околицях Вашингтона в сім’ї німкені Гельги Мейер, оперної співачки, і вчителя з вокалу зі штату Алабама Джона Буллока. Сандра більше 12 років прожила в місті Фюрт, Німеччина, де відвідувала англомовну школу і була однією з найуспішніших учениць.

Емма Стоун

Сандра Буллок

Автор: Настя Рудська