Добавить организацию Сообщить о…
Меню
2 декабря 2016

Бунтарські новорічні свята у лаунж-барі "Піратос"

Передчуття свята часто буває приємніше самого торжества. Люди метушаться у пошуках подарунків, ялинки приміряють святкове біле вбрання, будинки засвічуються кольоровими вогнями, а з магазинів і кав’ярень лунають улюблені новорічні мотиви.

Солодкого очікування і чудового Нового року вам бажає лаунж-бар "Піратос". Нехай найзухваліші мрії здійсняться, неприємності тануть, як сніг на долонях, а запальна ейфорія свята не розвіюється весь наступний рік.

Зимові морозні дні — ідеальний час для дружніх посиденьок. То чому б їх не провести на борту піратського корабля? Зробити перерву в передсвятковій метушні, поїсти у приємній обстановці, відсвяткувати день народження, корпоратив, організувати фуршет чи іншу подію за демократичними цінами запрошує лаунж-бар "Піратос". Тут панує атмосфера пригод і авантюр. Зі стелі звисають корабельні канати, стіни прикрашають карти, зображення морських розбійників, скрині зі скарбами та пляшки із таємними посланнями.

Піратський інтер’єр ідеально підходить для тематичної вечірки. Розподілити ролі, підготувати костюми флібустьєрів або їхні елементи: капелюхи й бандани, пістолі, шаблі, пов’язки на очі, скласти вікторини для справжніх розбишак. Головне — не забути пофотографувати це дійство.

Наші кухарі запропонують вам смачні страви української та європейської кухонь. Шанувальники італійської класики поласують смачною піцою, справжніх авантюристів не лишать байдужими піратські дошки з різним наповненням, а любителі солоденького зможуть оцінити фірмовий десерт "Чорна мітка". Також у нас є комплексні обіди, що постійно оновлюються. До того ж, піцою ви можете посмакувати цілодобово, доставку здійснюємо у будь-який час.

Лаунж-бар "Піратос" — у нас ваші скарби.