Добавить организацию Сообщить о…
Меню
27 ноября 2017

Новорічні програми ресторанів і кафе Івано-Франківська на 2018 рік

Думки про те, де святкувати Новий рік, з кожним днем, та що там, з кожною годиною, стають все актуальнішими. Якщо ви хочете провести новорічну ніч весело і яскраво, планувати її потрібно вже зараз. Можна зібрати друзів і рідних за смачним домашнім столом, погостювати або ж — зустріти Новий рік у кращих ресторанах і кафе Івано-Франківська, що підготували цікаві шоу-програми, оригінальні сюрпризи і смачне новорічне меню.

Новорічний корпоратив у готельно-ресторанному комплексі "Черемош"

Корпоратив — чудовий спосіб згуртувати колектив, відзначити тих, хто порадував успіхами, поділитися планами на майбутнє, і найголовніше — гарно відпочити. Зробити ваше свято неповторним допоможе готельно-ресторанний комплекс "Черемош", де є все необхідне для ідеального новорічного корпоративу.

Спеціально для гостей ресторану ми підготували святкове меню і веселу шоу-програму. Апетитні страви української і європейської кухні, дотепні ведучі, цікаві конкурси й розіграші — цього вечора ніхто крадькома не поглядатиме на годинник.

А для тих, хто хоче продовжити святкування, пропонуємо відвідати одну з двох саун на дровах і басейн з підігрівом, а потім відпочити у затишному номері готелю.

Новорічний корпоратив у готельно-ресторанному комплексі "Черемош" — це ідеальне поєднання гарного настрою, новорічної атмосфери і смачних частувань.