Добавить организацию Сообщить о…
Меню
15 ноября 2013

Фотоомолодження BBL Sciton

Мати гарний вигляд — це, перш за все, мати здорову і доглянуту шкіру. Саме завдяки красивій шкірі риси обличчя стають більш виразними, благородними, виглядатимуть досконало. Стереотип, що бездоганна шкіра дана лише від природи, не зовсім точний. Адже правильний догляд, здоровий спосіб життя і новітні розробки у сфері косметології дозволяють мати практично ідеальну шкіру, яка навіть з віком не втрачатиме своєї молодості і краси.

Фоомолодження BBL Sciton — сучасний метод боротьби зі старінням, пігментацією та іншими дефектами шкіри. Про особливості, переваги й ефективність процедур фоомолодження розповіла генеральний директор центру "Медіостар" Анна.

У чому суть, особливість і відмінність фотоомолодження BBL від інших методів лазерного омолодження?

Фотоомолодження BBL Sciton — це методика, що полягає у впливі на ділянку шкіри найпотужнішого широкоімпульсного світла, яке в свою чергу усуває ознаки старіння. Під час сеансу світлові хвилі проникають у глибокі шари шкіри та руйнують клітини, які мають надлишок меланіну, "застарілі" волокна колагену. Такий метод фотоомолодження дозволяє ефективно боротися не лише з віковими змінами, але й із пігментними плямами та судинними змінами. На відміну від інших методів, фотоомолодження унікальною технологією BBL дозволяє водночас видалити пігментацію, дрібні зморшки і судинні утворення на обличчі й тілі, чого неможливо досягти на іншому обладнанні. До того ж, завдяки BBL Sciton значно зменшується кількість процедур, іноді, потрібен лише один сеанс, щоб досягти бажаного результату.

Як відбувається процедура фотоомолодження BBL? Скільки часу потребує?

Процедура фотоомолодження в "Медіостар" практично безболісна, великий плюс і в тому, що реабілітація після фотоомолодження BBL проходить легко і теж безболісно. BBL використовує інтегровану термоелектричну систему охолодження, яка забезпечує постійне безпечне охолодження шкіри з високою точністю від 0°C до 30°C.

Триває сеанс недовго, близько однієї години. Така швидкість проведення процедури досягається завдяки великій площі кристала і високій частоті спалахів, модуль забезпечує високу продуктивність. Під час перших пробних імпульсів спеціаліст може підібрати необхідну температуру охолодження, щоб процедура була максимально комфортною. BBL підводить світлові імпульси в тканини з високою точністю контролю тривалості спалаху і, відповідно, кількості енергії, переданої мішені.

Яких дефектів шкіри дозволяє позбутися метод BBL?

За допомогою обладнання BBL Sciton можна позбутися від таких проблем як: старіння шкіри, розширені пори, почервоніння шкіри, акне, жирна шкіра, пігментні плями, в тому числі й вікові плями. Також усуває веснянки, судинні утворення, купероз та сприяє профілактиці утворення зморшок.

Чи може нанести шкоду організму фотоомолодження BBL?

BBL Sciton абсолютно нешкідливе для нашого організму, він працює лише в епідермісі шкіри. Широкий вибір фільтрів допомагає обрати найкращий метод омолодження саме під Ваш тип шкіри.

Процедура болісна? Які методи знеболення можна застосувати?

На шкіру наноситься спеціальний охолоджуючий гель, а на очі надягають темні окуляри (для захисту сітківки від яскравого світла). Процедура — це серія коротких спалахів світла і супроводжується легким відчуттям поколювання або печіння в оброблюваній проблемній зоні. Знеболення при проходженні процедур не рекомендують у зв’язку із звуженням судин під час знеболення.

Якого ефекту можна досягнути завдяки фотомолодженню? Скільки потрібно пройти процедур?

Ефект помітний вже після першої процедури. Шкіра стає більш пружною, набуває рівного здорового кольору, зникають судинні зірочки і пігментація. Однак для стійкого омолоджуючого ефекту рекомендується пройти  курс із 1–3 процедур.

На скільки років можна омолодитися за допомогою методу BBL?

Якщо проходити процедури BBL Sciton регулярно 2 рази на рік (весною та осінню), то процес старіння шкіри практично зупиняється, це було доведено дослідженнями Стенфордського університету.

Обладнання BBL Sciton.

2 тижні після двох процедур.

38 років — до омолодження, 49 років — після омолодження.

43 роки — до омолодження, 55 років — після омолодження.

Фотоомолодження дозволяє позбутися глибоких вікових зморшок?

Якщо вчасно приступити до омолодження BBL Sciton можна призупинити процес старіння. На превеликий жаль, апаратними методиками забрати глибокі зморшки неможливо.

Чи можна омолоджувати шкіру рук, грудей тощо за допомогою методу BBL?

Так, омолодження BBL Sciton можна виконувати практично на всіх ділянках шкіри, зазвичай це: обличчя, шия, декольте, груди, спина, руки.

Кому протипоказана ця процедура?

Протипоказання при проведенні даної процедури тільки серйозного характеру, такі як: вагітність (больові відчуття), онкологічні захворювання, цукровий діабет у стадії декомпенсації, шкірні захворювання у стадії загострення (псоріаз, екзема, герпес тощо), фотодерматоз, засмагла шкіра.

З якого віку можна робити процедури фотоомолодження?

Фотоомолодження і лікування акне можна проводити з початком менструального циклу, а процедури видалення судин, пігментації — навіть діткам.

Як підготувати шкіру до фотоомолодження? Чого не можна робити перед сеансом?

Не рекомендовано засмагати 2 тижні до та 2 тижні після процедури, а також за 2 тижні до фотоомолодження не можна приймати антибіотики тетрациклінового ряду (викликають пігментацію та відштовхування спалаху лазера). Після сеансів впродовж 2 тижнів слід наносити на шкіру сонцезахисний крем з фактором захисту менше 36SPF.

Які відчуття після процедури? Як виглядає шкіра?

Під час проходження процедури відчувається незначне пощипування. Після BBL фотоомолодження на шкірі спостерігається тимчасове невелике почервоніння, яке може залишатися впродовж декількох годин.

Шкіра потребує особливого догляду після фотоомолодження BBL?

Зазвичай післяпроцедурний період проходить легко і не вимагає особливих змін у графіку життя, при почервонінні шкіри можна наносити засіб "Біпантен".

Якою косметикою краще користуватися після омолодження?

Після процедури омолодження рекомендуємо користуватися професійною лінією косметики — Holy Land, Obagi, Skin Solution тощо.

Який інтервал сеансів фотоомолодження?

Інтервали між процедурами від 14 до 30 днів. Проте курс фототерапії для кожної людини індивідуальний, залежно від особливостей та реакції шкіри. Проводяться консультації, які у центрі "Медіостар"безкоштовні, а також з кожним клієнтом підписується спеціальне погодження на процедуру.

Спостерігаються алергічні реакції, поява рубців або опіків після процедури?

Процедура фотоомолодження не пошкоджує шкірний покрив і практично не має ​​побічних ефектів.

Після процедур BBL фотоомолодження може відбуватися пришвидшення старіння шкіри або підвищення чутливості шкіри?

За допомогою обладнання BBL Sciton омолоджується та призупиняється процес старіння  шкіри, тому жодних дефектів не спостерігається.

Потрібно закривати бородавки і родинки на час процедури?

Під час процедури лікар намагається обходити бородавки, родинки підлягають видаленню на BBL Sciton.

Як захистити себе від шарлатанів, які пропонують послуги фотомолодження?

Перш за все, слід звернути увагу на обладнання, на якому працює клініка. Воно має бути визнане світовими стандартами. Також варто подивитися на дослідження по даному обладнанні і результати після процедур.

На обладнанні BBL Sciton були проведені дослідження Стенфордським університетом, до того ж, зірки Голлівуду віддають перевагу лише Sciton.