Добавить организацию Сообщить о…
Меню
28 января 2020

Ексклюзивне аукціонне хутро NAFA — це саме те, чого заслуговує Ваша половинка. Вибирайте розкішні подарунки до Дня Закоханих у магазині "Хутровий світ"

У приємному очікуванні Дня Святого Валентина всі метушаться, обирають подарунки своїм половинкам, організовують яскраві побачення і незабутні сюрпризи. Для коханих хочеться влаштувати найкраще свято і не лише для того, аби надати матеріальності своїм почуттям, а й щоб проявити турботу, любов, зробити приємне і створити власноруч надзвичайно небуденну атмосферу. 

Дорогі чоловіки, маємо для Вас чудову підказку. Це саме те, про що мріє більшість жінок, те, що підкреслить красу Вашої половинки, зігріє холодною зимою і допоможе виразити усю повноту Ваших почуттів та емоцій. Це — вишукана шубка із ексклюзивного якісного хутра, стильного фасону, що стане не лише ідеальним подарунком, а й дозволить Вашій коханій відчути себе королевою. 

У магазині "Хутровий світ" представлено лише найкраще аукціонне хутро та найоригінальніші моделі, а професійні консультанти, допоможуть Вам обрати шубку мрії. 

Пропонуємо для Ваших найдорожчих вироби із високоякісної норки Black NAFA і BLACKGLAMA. Це рідкісний вид північноамериканської чорної норки. Його особливості: низький від природи волосяний покрив, оксамитове підшерстя і натуральний насичений чорний колір. Менше ніж 2% світового виробництва норки гідні відзнаки Black NAFA і BLACKGLAMA. Північноамериканський Аукціон із продажу хутра NAFA — найстаріший аукціонний дім у світі, історія якого починається із заснування в 1670 році Компанії Гудзонової затоки. Лише хутро, продане на торгах NAFA і оцінене експертними фахівцями NAFA, отримує відзнаку NAFA. 

Тому Ви можете бути певні, що обираєте для коханої істинно королівську шубу.

Романтичного Вам, надзвичайно теплого і розкішного Дня Святого Валентина!