Добавить организацию Сообщить о…
Меню
30 ноября 2018

Надійний дверний замок ваш спокій та безпека

Кожен бажає відчувати себе захищеним у власному домі і не турбуватися про безпеку майна у свою відсутність. Як не прикро, за статистикою найбільше крадіжок відбувається саме в період зимових свят. Аби цього не трапилося, варто заздалегідь подбати про встановлення якісних дверей із надійним замком. Це допоможе захистити житло від небажаних гостей і надасть відчуття спокою власнику. Ми вирішили не гадати над питанням, як же обрати хороший замок, а запитати порад провідного фахівця локсмайстер-центру "Сталь-М" у м. Рівне Муляренко Олену Владиславівну.

Що робити, якщо Ви втратили ключ від вхідних дверей?

Багато людей думають одразу про заміну серцевини. Так, коли у дверях вмонтований китайський замок без конкретного бренду, то єдиний спосіб захистити свій дім — це заміна серцевини. Але якщо у Вас встановлено якісний замковий циліндр Mul-T-Lock, Abloy, то у нас його зможуть перекодувати його під новий комплект ключів. І Ви можете бути спокійними, що старими ключами вже ніхто не скористається.

Найпопулярніша послуга в нашому сервіс-центрі "MUL-T-LOCK" — перекодування замків. Ми можемо перекодувати циліндри, врізні замки, висячі замки, накладні замки, замки для спеціального обладнання, звісно якщо це продукт M-T-L.

Перекодування або перепрограмування замка — операція по зміні коду керуючого механізму, яка забезпечує скасування старого коду та встановлення нового. Змінюються елементи замка і старими ключами його вже відкрити не можна.

Чи існують ноу-хау в сфері безпечного замикання?

Коли люди багато подорожують, чи виїжджають часто по справах, у відрядження, на відпочинок, в цей час хтось має наглядати за їхніми домашніми улюбленцями або рослинами чи просто придивитися за помешканням. Саме для таких випадків ідеально підійде електромеханічний замок ENTR.

Головна перевага замку ENTR полягає в тому, що керувати ним можна зі звичайного смартфона. Для цього потрібно просто встановити додаток ENTR. Це означає, що не потрібно давати фізичний ключ, а можна всього лише створити віртуальний ключ та надати право доступу тому, кому вам потрібно. Технологія ENTR™ дозволяє керувати замком за допомогою криптостійкого каналу зв’язку. Таким чином циліндр ENTR™ перетворює звичайні двері на "розумні". У користувача є багато способів, щоб розблокувати двері. Відчинити двері можна за допомогою смартфона, зчитувача відбитків пальців, кодової панелі або пульта дистанційного керування. Користувач може вибрати найзручнішу для нього опцію або будь-яку їх комбінацію.

Новорічні та Різдвяні свята один із популярних періодів у квартирних злодіїв. Багато людей їдуть відпочивати, залишаючи свої домівки без нагляду. 

Як не стати жертвою грабіжників? Як захистити свої помешкання? Який замок та циліндр встановити? 

Як відомо, навіть найміцніші і найнадійніші вхідні двері не здатні забезпечити найвищий рівень безпеки і захисту без відповідного замку. Міцні сталеві і слабкі дерев’яні двері стають однаково вразливими перед зловмисниками, якщо на них встановлено поганий замок.

Все буде добре, якщо комплексно підходити до вибору дверей та замків. Металева конструкція повинна бути надміцною — два металеві листи, ребра жорсткості, підсилення додаткове в області замків, і обов’язково два якісних замка. Ми дуже часто консультуємо наших клієнтів, щодо підбору замків і зацікавлені в тому, щоб зловмисники не відкрили двері, які ми пропонуємо. Поради:

Встановивши охоронну сигналізацію, можна забезпечити своє помешкання 100% безпекою від крадіїв?

Іноді, люди саме так і думають, ставлять звичайні двері, в яких 2 замка бонус до дверей, додають охоронну сигналізацію та це зовсім не 100% гарантія щодо безпеки.

Для злодіїв легкозламні замки є своєрідним поштовхом до проникнення саме в цю оселю.  Зловмисникам зазвичай відкривати такі двері 1,5–2 хвилини. Сигналізація спрацює, як і в переважній більшості випадків, тільки тоді, коли вони вже опиняються в квартирі. І навіть побачивши, що спрацювала сигналізація, і розуміючи, що в них є орієнтовно до 5-ти хвилин, злодії використовують ці хвилини по повній. Вони встигають винести ціні речі та гроші і втекти до приїзду охоронного підрозділу.

Хочу підкреслити, що сигналізація спрацьовує тільки тоді, коли злодії вже знаходяться всередині приміщення. Першою перешкодою проти злодіїв є двері, замки та захисна фурнітура. Наша рекомендація — ні в якому разі не економте на цьому. Також радимо придбати та вмонтувати надійний сейф. Охоронну сигналізацію ми також радимо ставити, як доповнення до надійних дверей та сейфів.

Бажаємо Вам, щоб не було, як в анекдоті:

– Алло, це пульт охорони?

– Так.

– Мою квартиру пограбували!

– Ми знаємо. У нас зафіксовано.

Ще одне питання стосовно удосконалення та розвитку, чи працюють у "Сталь-М" над цим? 

Звичайно, це дуже важливо. В нас дуже гарна новина, нещодавно ми пройшли сертифікацію дверей на 3-ій та 4-ий класи зламостійкості згідно зі стандартом ДСТУ EN 1627: 2014. Що це означає? Зламостійкість — властивість дверей протистояти несанкціонованому доступу в приміщення з використанням фізичної сили і певного інструменту. Вона досягається за допомогою конструктивних особливостей дверей, відвідної комплектації і забезпечує здатність дверей протистояти злому. Згідно зі стандартом EN 1627:2014 існує 6 класів зламостійкості. Чим вищий клас — тим більша стійкість до зламу. Згідно кожного класу зламостійкості існує перелік відповідних документів і певний операційний час виділений на злом, що регулюється даним стандартом.

Розкажіть, чим особливі протипожежні двері компанії "Сталь-М",  для чого вони і яке їх призначення?

Протипожежні двері — це обов’язкова умова функціонування всіх установ, для яких є характерним великий потік людей: ресторани, склади, офісні будівлі, банки, громадські організації, школи, дитячі садки, театри тощо. Для чого вони, власне, потрібні? Вогнестійкі двері перешкоджають подальшому поширенню полум’я протягом певного часу, до приїзду пожежників. Ці двері мають спеціальну конструкцію і перешкоджають поширенню пожежі й проникненню диму в приміщення. Виготовляються такі двері з міцних матеріалів, здатних витримати високі температури без деформації та істотних пошкоджень. Процес виготовлення регламентується нормами МНС, тому кожен виріб має сертифікат і паспорт. Компанія Сталь-М виготовляє протипожежні двері з межею вогнестійкості EI30 і EI60, тобто продукцію, яка здатна затримати поширення вогню до 30 і 60 хвилин.

Щоб дізнатися більш детальну інформацію по таких дверях чи отримати консультацію стосовно безпечного замикання, звертайтесь до магазину вхідних дверей "Сталь-М":