Добавить организацию Сообщить о…
Меню
5 марта 2020

Відірватись від землі. Студія повітряної акробатики "Sova Pole Studio" — місце, де навчають літати

Напевно кожна із нас у дитинстві мріяла навчитися літати, уявляючи себе зіркою цирку, яка легко і невимушено виконує видовищні елементи на висоті.

Та й зараз, вже у дорослому віці, ми не раз ловимо себе на думці, як це було би чудово відчути невагомість, легкість, свободу. Так чому ж ми залишаємо все це лише у своїх думках і фантазіях? Студія повітряної акробатики "Sova Pole Studio" створена для того, аби допомогти втілити у реальність Ваші бажання, стати вільними, легкими і, разом з тим, сильними й витривалими. Заняття на пілоні подарують Вам безмежно цінне уміння — володіти своїм тілом.

"Sova Pole Studio" навчає дорослих і діток з 4 років. І що найприємніше — не обов’язково мати попередню фізичну підготовку, адже все набувається в процесі тренувань. Індивідуальний підхід до кожного учня та система навчання, яка розділяє учениць за рівнями і віком, забезпечить постійний ріст і розвиток. 

Окрім танців на пілоні, у студії повітряної акробатики "Sova Pole Studio" Ви зможете оволодіти іншими повітряними дисциплінами: aerial hoop — акробатика на повітряному кільці, aerial silks — акробатика на повітряних полотнах; ці захоплюючі та видовищні напрямки подарують здорове, сильне і гнучке тіло, уміння тримати баланс, і мати чудову витривалість. 

Sova pole studio — робить активний внесок у розвиток цих дисциплін не просто як фітнесу, а як професійного спорту. Оскільки вона активно бере участь у Всеукраїнських і міжнародних змаганнях з усіх вищевказаних дисциплін. За роки діяльності вихованці даної школи вибороли біля 100 призових місць на всеукраїнських і 4 на міжнародних змаганнях. 

У 2019 році Sova Pole Studio отримала звання кращої школи в Україні. 

Велика перевага занять у Sova Pole Studio, що тут кожна знайде собі ціль: хтось може займатися "для себе", а хтось буде розвивати себе як професійний спортсмен, але в обох випадках, ви отримаєте здорове і красиве тіло, правильну поставу, гнучкість, витривалість, зміцните не лише тіло, а й дух.

Pole Sport можна сміливо поставити в один ряд художньою чи спортивною гімнастикою. І на сьогодні світові і національні федерації з пілонної акробатики ведуть активну діяльність для того, щоб pole sport було визнано офіційним видом спорту та включено до Олімпійських дисциплін.

То ж хто знає? — можливо, саме ваша дитина стане Олімпійським чемпіоном нового і такого прекрасного виду спорту!

Тому зараз саме час відвідати "Sova Pole Studio"