Добавить организацию Сообщить о…
Меню
6 октября 2018

Zumba — заряджаючий коктейль із фітнесу й латиноамериканських ритмів. А Ви хочете спробувати такого енергетичного міксу?

Родом Zumba з Колумбії. З’явилася вона випадково. Якось фітнес-інструктор і хореограф Альберто (Бето) Перес забув свою спеціальну музику для тренування. Тоді він взяв касету з машини і почав імпровізувати. Перес розбавив традиційні фітнес-вправи простими елементами танцювальних ритмів сальси і регеттону. Всім так сподобалося заняття, що Бето вирішив розробити нову фітнес-програму і назвав її Zumba. Тепер це глобальна компанія "Zumba Fitness", що готує ліцензованих інструкторів у 186-ти країнах світу.

Правдива ця історія про появу Zumba чи вигадана, я не знаю, але те, що цей вид фітнесу, наче ковток свіжого повітря — це точно.

Релакс для душі

Енергія, драйв, адреналін і відчуття цілковитого щастя… Коли танцюєш Зумбу світ стає яскравішим, люди привітнішими, а ти — немов суперстар — шалена, спокуслива і граційна. Здається, що ти можеш абсолютно все.

Zumba — коктейль із різних стилів танцю: сальси, бачати, меренги, мамбо, фламенко, ча-ча-ча, реггетону, самби, танго і хіп-хопу приправлений хорошим настроєм і вигуками під музику. Вибухова суміш.

Так-так, Вам не здалося. На Зумбі ми кричимо і це я Вам скажу — круто. Відчуваєш внутрішню свободу. А ще, це хороший спосіб зняти стрес. Щоб не зриватися на інших, приходиш сюди і кричиш у своє задоволення :) Спочатку трішки соромно, але коли втягнешся, тебе не зупинити. Як каже наш інструктор, той, хто ходить на Зумбу, вже не може бути сором’язливим. І це дійсно так.

Лайфхак для новачків — розслабте все тіло. Нехай бедра, ноги, руки, плечі рухаються природньо. Кайфуйте від кожного руху, живіть танцем, відчуваєте його ритми. Можливо, у Вас не вийде так, як у інструктора, з першого разу, але це Ваші відчуття, Ваш танець і Ваше задоволення. Відпустіть думки і просто релаксуйте.

Я більше 3-ох років ходжу на Зумбу і це для мене стало більше, ніж просто заняття. Тут я відпочиваю. Моя душа співає, а тіло купається, як у щасті у кожному русі. Мені пощастило, я знайшла інструктора, що заряджає мене позитивною енергією, ділиться радістю, упевненістю і натхненням танцювати. Ліана Крутякова — одна із небагатьох в Рівному ліцензованих інструкторів Zumba®Fitness.

Ми — така собі зумба-сім’я. Разом збираємося, відпочиваємо, їздимо на пікніки, фестивалі, тренінги й майстер-класи. На свята або й просто так влаштовуємо тематичні заняття: Halloween party, Ukrainian party, Dancing in the pink, Dance in pink, Hawaiian party. Літом тренуємося у парку, біля "ФітнесПорту". Якщо Ви чули драйвову музику й вигукування під неї — то були ми.

Задоволення для тіла

Зумба — шалена фітнес-вечірка, де запальні латиноамериканські ритми поєднуються з простою хореографією. Тут немає вікових обмежень. Танцювати можуть всі: діти, жінки, чоловіки.

Тренування починається із розминки, повторення базових рухів і поступово набирає темпу. Тоді й починається справжній драйв. Всі рухи робимо на напівзігнутих ногах, легенько гойдаючись на хвилях мелодії. Так як ми постійно рухаємось, присідаємо, стрибаємо, піднімаємо руки і крутимо стегнами, працюють усі м’язи. Повірте, Ви їх потім відчуєте. Завершується все — заминкою. Плавні рухи поступово повертають із динамічного стану у спокійний. Триває заняття у "ФітнесПорті" — 50 хвилин.

Після тренування ти не йдеш, а пливеш, танцюєш, линеш. Не знаю якими ще словами передати це відчуття піднесення, легкості й гармонії. Ти відчуваєш себе щасливою, у очах горить вогник, а посмішка наче як в дурника :) Ой, я мала на увазі, у абсолютно і безмежно щасливої людини :)

Що вдягнути

Так як головне правило Зумби — танцюй і отримуй задоволення, одягайтеся зручно. Форма для фітнесу: улюблені легінси, шорти, бріджи, топ, майка, футболка і зав’язана рубашка на бедрах. Одягайтесь так, як Вам подобається.

Справжні фанати мають у своєму гардеробі одяг із логотипом Зумби, а ті хто ще не мають, планують придбати :) Яскраві майки, топи, легінси із написом Zumba — ще один спосіб виразити своє захоплення.

Взуття теж повинно бути зручним, і краще якщо це будуть кросівки із амортизуючою підошвою. Ми багато стрибаємо, тому слідкуйте, щоб не забити п’яточки.

Якщо Ваша душа шукає способу для самовираження, Вам хочеться співати й танцювати, не відмовляйте собі у цьому. Спробуйте, отримайте новий, надзвичайно цікавий досвід і можливо Вам захочете приєднатись до нашої великої родини і зробити заняття Zumba®Fitness регулярними. 

На сайті zumba.com Ви знайдете інформацію про інструкторів з усього світу. Просто обирайте країну і місто й шукайте свого інструктора.

Дякуємо фотографу Анастасії Заболотній, яка допомогла нам передати нестримну енергію Зумби.

Автор: Ірина Кулік