Добавить организацию Сообщить о…
Меню
5 октября 2018

Запрошуємо до бібліотеки Хогвартсу. Зазирніть у велике ілюстроване видання і дізнайтеся про фантастичних звірів, і де їх шукати

Відкривайте книжку обережно — звірі тут різні, можуть і за палець вхопити. Місце для зберігання цієї особливої книги теж виберіть завчасно, затишне і надійне, таке, щоб магічні істоти не порозбігалися. А якщо почуєте вночі дивний шурхіт — не лякайтеся, то якомусь капосному ельфу не спиться, або ж ніфлер хоче поцупити Ваші золоті прикраси. До речі, придбати книгу можна онлайн на сайті видавництва.

Ньют Скамандер — видатний магіозоолог XX століття доклав немало зусиль, щоб ми могли дізнатися все про фантастичних істот, їх класифікацію, зовнішній вигляд, та місця, де їх шукати. Хоча деяких ми б не радили шукати, але це вже на Ваш розсуд. У цій книжці все серйозно, якщо тварина особливо небезпечна — Вас про це попередять, а якщо нудна — правди теж не приховують, що от, наприклад, із флоберв’яком не повеселишся.

Ілюстрації англійки Олівії Ломенек Ґілл підкреслюють характер книжки. І хоч виглядають наче недбалі малюнки олівцем, розфарбовані швидкими помахами пензля, вони повністю відтворюють химерність і дивовижу чарівної фауни. Вони співзвучні з текстом, не перетягуючи увагу читача, візуально доповнюють словесний ряд.

Читати її обов’язково усім чарівникам, та й маглам не завадить, адже вони навіть якщо й чули щось про деяких магічних істот, як от гноми, йеті, леприкони, вовкулаки, фенікси, феї чи дракони, насправді ніц про них не знають. Сумніваються у їхньому існуванні, намагаються напоїти кнарла молоком, приймаючи його за їжака, а потім дивуються чому він розлютився. Та й зрештою, читати таку книжку значно цікавіше як підручник зоології.