Добавить организацию Сообщить о…
Меню
10 декабря 2015

Різдвяна фотосесія від Сніжани Никончук

Дивишся на різдвяну скляну кулю — і мимоволі магія зимових свят огортає своїми чарами. Під маленьким куполом —  містечко припорошене снігом, заклопотані люди в пошуках найкращої ялинки й іграшок, кольорові вогники у вікнах будинків, а надворі дітлахи ліплять сніговика. Все так казково і зворушливо. Начебто звичайна скляна куля, а як полонить душу новорічним дивом. Аромат мандаринів, декорування оселі, перегляд різдвяних листівок і фільмів — все це теж створює урочистий настрій. Ще однією хорошою традицією може стати стилізована новорічна фотосесія, що подарує Вам неймовірне відчуття свята і дозволить повертатися у Різдвяну казку знову й знову.

Закарбувати щасливі миттєвості на фото допоможе фотограф Сніжана Никончук і фотостудія "Like it Photo". Одягайте яскраві костюми, перевтілюйтеся в героїв книжок і фільмів та вирушайте у чарівну фотоподорож. Яскраві знімки чудово доповнять Ваш сімейний альбом і стануть стильною окрасою будинку. А дописавши кілька теплих слів на звороті — створите справжню вітальну листівку.


Фотосесію можна провести у спеціально декорованій студії або у вас вдома. Гарантуємо гарний творчий настрій та незабутні емоції для вас і вашої малечі.

Декілька порад для дитячої різдвяної фотосесії

Щоб дитяча фотосесія пройшла вдало й без проблем, трохи корисних порад:

Подаруйте своїй сім’ї ще один зимовий сюрприз — фотосесію на Різдво.

Веселих свят!