Добавить организацию Сообщить о…
Меню
8 апреля 2015

Секрети здорової шкіри від медичного центру "Оксфорд Медікал Рівне"

Людям притаманно дбати про свою зовнішність, а ще підкреслювати кращі риси і приховувати недоліки. Проблеми шкіри замаскувати найважче, її стан відображає наш спосіб життя і загальний стан здоров’я.

Висипання, рубці, набряки, запалення шкірного покриву породжують комплекси, впливають на самооцінку. Щоб виглядати чудово без косметики, варто боротися із причинами захворювань і регулярно слідкувати за будь-якими змінами кольору та стану шкіри.

У медичному центрі "Оксфорд Медікал Рівне" пропонують індивідуальний підхід до кожної проблеми і якісне лікування шкірних захворювань.

Причини захворювань шкіри

На стан шкіри впливають як зовнішні чинники, так і внутрішні захворювання. Екологія, стреси, шкідлива робота (наприклад, із хімікатами, у приміщенні, що не провітрюється, із поганим освітленням тощо) залишають відбиток на зовнішності. Часто, такі захворювання не проявляються одразу, а поступово перетворюючись у хронічні. Різні інфекції можуть викликати аномальні зміни шкіри.

Шкіра тісно пов’язана із внутрішніми органами, тому їх захворювання можуть спричинити патологічний процес. Порушення обміну речовин, проблеми ендокринної системи, залоз внутрішньої і зовнішньої секреції, органів кровотворення — все це негативно впливає на стан шкіри.

Ознаки захворювань

У дерматології всі симптоми дуже обмежені і відрізняються своєю виразністю. Умовно їх поділяють на дві групи: суб’єктивні і об’єктивні. Суб’єктивні симптоми — це больові відчуття, печіння, свербіж і дискомфорт в області ураженої ділянки шкіри. Об’єктивні візуальні симптоми — це паталогічні зміни на шкірних покривах і слизовій оболонці.

Об’єктивні симптоми нашкірних захворювань, безумовно, є основним проявом хвороби. Патологічні утворення на шкірі — нашкірні висипи — різняться за зовнішнім виглядом і структурою, характеризуючи різні захворювання.

При будь-яких підозрах, дискомфортному відчутті, подразненні варто звернутися до дерматолога. Чим раніше ви дізнаєтеся про захворювання, тим швидше і безболісніше пройде лікування. Пам’ятайте, самолікування може спричинити загострення хвороби, адже лише фахівець зможе визначити специфіку проблеми і призначити правильне лікування.

Діагностика і лікування хвороб шкіри

Екзема, кропив’янка, стрептодермія, оперізуючий лишай, демодекоз, дерматити, контагіозний молюск, нейродерміти, бактеріальні, вірусні та грибкові ураження й інші захворювання шкіри успішно виліковуються.

Кваліфікований приємний персонал центру "Оксфорд Медікал Рівне" проконсультує щодо лікування, надасть вам упевненості і завжди підтримає. У закладі працюють лише першокласні дерматологи, що проводять швидке комплексне лікування. Прийміть рішення подолати хворобу і Ви не лише усунете причини захворювання, а й матимете гарну здорову шкіру.

Під час діагностики хвороб шкіри особливо важливо виявити приховані інфекції, що заважають імунній системі нормально функціонувати. Оцінюється стан внутрішніх органів, порушення роботи яких може викликати шкірні захворювання. Лише після ретельного обстеження організму дерматолог призначає лікування.

Залежно від індивідуальних особливостей пацієнта і характеру його захворювання лікування шкірних захворювань умовно поділяють на кілька етапів. Проти алергій і шкірних хвороб застосовують новітні і класичні методи: гомеопатія, фітотерапія, ультрафіолетове опромінення крові, кріотерапія, спільно з комплексним медикаментозним впливом, що підтримає роботу печінки, нирок, підшлункової залози тощо. Особлива увага приділяється стану імунної системи.

Профілактика

Щоб запобігти шкірним захворюванням, строго дотримуйтеся усіх правил особистої гігієни, використовуйте у побуті речі, миючі й косметичні засоби із урахуванням особливостей шкіри. Вживайте продукти, що не містять алергенів, транс-жирів тощо. Важливо дбати про правильний раціон харчування і регулярно бувати на свіжому повітрі.