Добавить организацию Сообщить о…
Меню
19 марта 2015

Як повернути чоловічу силу, радить уролог медичного центру "Оксфорд Медікал"

Успішна кар’єра, хороші друзі, родинний затишок — усе це важливо для сучасного чоловіка. Однак, проблеми в інтимній сфері заважають насолоджуватися усіма радощами життя. Відчувати себе повноцінним чоловік може лише тоді, коли здатен дарувати задоволення. Це стосується, зокрема, й інтимного життя.

Лікар відділення урології клініки "Оксфорд Медікал" Цепінь Андрій Володимирович зазначає, що розлад статевої функції у чоловіків 40–45 років зустрічається у 40% випадків, а вже у 60 років близько 70% страждають від цієї хвороби.

Лікар погодився розповісти детальніше про особливості хвороби.

Які основні причини імпотенції?

Екологія, шкідливі звички, стреси значно впливають на інтимне життя чоловіка. Однак, основними чинниками вважають прогресуючий атеросклероз, цукровий діабет, гіпертонічну хворобу, тютюнову і алкогольну залежність. Ці захворювання спричиняють зміни в судинах організму, у результаті яких стінки вен і артерій втрачають гнучкість і еластичність, стають крихкими і ламкими.

Як дізнатися, що хвороба почала прогресувати?

Перша ознака еректильної дисфункції — відсутність не лише адекватних, а й спонтанних ранкових і нічних ерекцій. У випадках відсутності адекватної ерекції, але при наявності спонтанної, з більшою ймовірністю можна стверджувати, що імпотенція має психологічний характер. Також проявом хвороби вважається передчасна еякуляція, зниження ригідності і частоти появи ерекцій.

Що робити чоловікам, якщо вони помітили у себе подібні ознаки?

Імпотенція — це розлад, що піддається лікуванню. Якщо чоловік помітив хоча б один із перерахованих вище проявів, йому слід якнайшвидше звернутися до лікаря. У 95% випадків, якщо курс терапії провели своєчасно, пацієнт повністю одужує.

У нашій клініці всі лікувально-дігностичні заходи проводяться у тісній співпраці з лікарями інших спеціальностей — кардіологом, неврологом, гастроентерологом, проктологом, дерматовенерологом. Крім того, ми гарантуємо конфіденційність.

Чи можна якось запобігти захворюванню?

Профілактика імпотенції включає ряд нескладних дій: підтримання здорового способу життя, відмова від алкоголю, куріння і наркотиків, регулярне інтимне життя (без частої зміни партнерів, надмірностей і тривалого утримання).

ultrasonic medical examination