Добавить организацию Сообщить о…
Меню
17 января 2020

Стильні шубки і шкірянки від "Esscada Exclusive"— розкішний подарунок до Дня закоханих

Відволіктися від щоденних турбот, зупинитися на хвильку і згадати всі радісні, щасливі, кумедні моменти історії Вашої пари, пережити заново ті події, помріяти про майбутнє і насолодитися один одним. День Святого Валентина — це не один день на рік, коли ми згадуємо про своїх коханих, а чудовий привід у черговий раз виділити час для двох, зробити щось разом і побути безтурботними закоханими, не думаючи ні про що. 

А щоб додати цьому дню ще більше емоцій, не забудьте підготувати для своєї половинки ексклюзивний подарунок. 

Приємно ніжна і м’якенька, вишукана, елегантна і така красива — розкішна шубка, наче описує свою власницю, і вже чекає, коли ляже на тендітні плечі Вашої коханої. 

А для коханого чоловіка стильна шкірянка — просто ідеальний подарунок.

У відділі шкіри та хутра "Esscada Exclusive" Ви знайдете ідеальні подарунки до Дня Святого Валентина, і разом із розкішним сюрпризом Ви подаруєте свою турботу і любов. Ви можете бути певні, що Вашій половинці буде комфортно, тепло і затишно. 

Якісний верхній одяг для чоловіків і жінок: шубки, жилетки, дублянки, шкіряні куртки, пальто, пуховики, тренчі, а також модні аксесуари: шапки, рукавички, шарфи, снуди тощо. У нас завжди — широкий вибір, розмаїття кольорів та моделей, висока якість і відмінне обслуговування.

Класичні фасони, моделі casual на щодень, вишукані і ділові — у нас представлено верхній одяг на будь-який смак. Ми постійно слідкуємо за тенденціями моди і дбаємо, аби Ви були задоволені покупкою та хотіли повернутися до нас знову. 

У День Святого Валентина можна робити сюрпризи не лише своїм половинкам, всі, хто Вам дорогі, теж заслуговують на такий вияв любові. Мама, тато, сестра, брат, бабуся, дідусь, донечка і син будуть у захваті від такого подарунку. 

Даруйте тепло та емоції разом з "Esscada Exclusive".