Меню

Кріплення під балдахін в подарунок

Лапуся, інтернет-магазин

Спеціальна пропозиція від інтернет-магазину "Лапуся": купуючи ліжко + матрац + постіль = кріплення під балдахін в подарунок

Обирайте найкраще для своїх діток.

Показать все

Нова колекція хутряних виробів

Modello (Моделло), магазин

Нова колекція хутряних виробів 2019–2020 вже у продажу. Завітайте у магазин "Modello".

Показать все

Знижки на хутряні вироби

Modello (Моделло), магазин

Розпродаж колекцій попередніх років — знижки від 20% до 70%.

Поспішайте!

Показать все

Знижки для нових клієнтів

ЖАНВІ (JANVI), косметологічний центр

Косметологічний центр "ЖАНВІ" пропонує -40% на лазерну епіляцію кожної суботи для нових клієнтів.

Показать все

Знижка 50% на німецькі шпалери

Ваш інтер’єр, мережа салонів декору

В салонах "Ваш інтер'єр" діє 50% знижки на німецькі шпалери. Вибирайте фабричні шпалери для дому чи квартири за пів ціни.

Якщо з акційних шпалер Ви не знайдете для себе те, що шукаєте, то отримаєте знижку 10% на всі інші шпалери.

Крім того є професійні майстри, які клеють шпалери ідеально.

Заходьте в салон "Ваш інтер'єру": м. Львів, вул. Зелена, 30 та м. Львів, вул. Щирецька, 36 (біля ресторану "Гуцульський двір") і вибирайте кращі шпалери світу в свій дім.

Акція діє до 20 жовтня.

Показать все

Міжнародна агропромислова виставка "EuroAGRO"

Гал-ЕКСПО, ПрАТ

ПрАТ "Гал-ЕКСПО" запрошує всіх аграріїв до співпраці та участі у Міжнародній агропромисловій виставці "EuroAGRO", що відбудеться 1214 листопада 2019 року.

"EuroAGRO" — це професійний майданчик, де вітчизняні виробники мають можливість продемонструвати свої досягнення у сфері сільського господарства та ознайомитися із новітніми технологіями та рішеннями європейського аграрного ринку, знайти партнерів для бізнесу та залучити інвестиції, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити перспективи та можливі проблеми в українському сільському господарстві.

Контакти організатора: (032) 297-06-28, (067) 33-29-252.

Більше інформації у Facebook і на сайті.

Показать все

XХ Міжнародна виставка "ТурЕКСПО"

Гал-ЕКСПО, ПрАТ

30 жовтня1 листопада 2019 року у Львові пройде XХ Міжнародна виставка "ТурЕКСПО", яка щорічно збирає туристичних операторів з усієї України та світу; представників транспортних послуг та авіакомпаній; поціновувачів активного, пригодницького і екологічного туризму; розробників інформаційних технології в туризмі тощо.

У рамках Львівського міжнародного форуму туризму та гостинності одночасно працюватимуть XХ Міжнародна виставка "ТурЕКСПО" та ХІIІ спеціалізована виставка "Готельний та ресторанний бізнес".

Запрошуємо всіх, хто будує галузь туризму та гостинності.

Буде цікаво, натхненно і головне, корисно!

Детальніше на сайті.

Показать все

Спеціалізована виставка "Готельний та ресторанний бізнес"

Гал-ЕКСПО, ПрАТ

Запрошуємо Вас на ХІІІ Спеціалізовану виставку "Готельний та ресторанний бізнес – 2019", що відбудеться 30 жовтня1 листопада 2019 року у рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

Тут можна побачити і отримати багато цікавих пропозицій і оригінальних товарів, ознайомитися з останніми новинками. На якій би стадії облаштування або роботи Ваш заклад не знаходився, виставка завжди подарує Вам кілька чудових ідей.

У рамках спеціалізованої виставки "Готельний та ресторанний бізнес" відбудеться:

  • 9-й конкурс професійних кухарів "ПРОСТО. Їжа без пафосу!"
  • 4-й Західноукраїнський чемпіонат барменів
  • майстер-класи від відомих шеф-кухарів
  • 4-й Львівський Форум готелярів і рестораторів

Детальніше на сайті.

Показать все

Безкоштовна доставка електрорадіаторів

Smart Tech

"Smart Tech" спеціалізується на виробництві та продажі економного електричного опалення, а саме електричних радіаторів iRad-5 Wi-Fi Ready, iRad-10 Wi-Fi Ready.

Пропонує безкоштовну доставку електричних радіаторів "Новою Поштою".

Показать все

XXIV Львівський медичний форум і медична виставка "ГалМЕД"

Гал-ЕКСПО, ПрАТ

Дата проведення: з 17 по 19 квітня 2018 року.

Місце проведення: Львівський Палац Мистецтв, КВК, м. Львів, вул. Коперника, 17.

Детальна інформація: http://www.galexpo.com.ua/galmed/.

Львівський медичний форум — найбільша подія Західної України, куди з’їжджаються вчені, фахівці з різних галузей медицини, представники відомих фірм-виробників медичного обладнання, інструменту медичного призначення та фармацевтичних препаратів усієї України та представництв з-за кордону. 

Форум виступає платформою для демонстрації новітніх технологій, матеріалів, обладнання, інструментів, фармацевтичних засобів в медицині та сучасних методів лікування, обміну досвідом між фахівцями. Протягом багатьох років виставка "ГалМЕД" залишається ідеальним місцем для просування інновацій у медицині, новітніх методик лікування та передових технологій на теренах Західної України.

У рамках форуму відбудеться серія науково-практичних конференцій, лекцій, семінарів, практичних демонстрацій новітніх технологій та матеріалів у медицині, які будуть проводити провідні фахівці та відомі виробники.

У рамках виставки діятиме спеціалізована експозиція "Реабілітація" (буде представлено реабілітаційне обладнання та засоби реабілітації, а також новинки галузі) та "Медичний туризм" (унікальні методи діагностики, реабілітації та лікування).

На території виставки буде працювати постійно діючий діагностичний центр. В рамках роботи центру та соціального проекту "Обстеж свою родинку" учасники та відвідувачі Форуму зможуть пройти обстеження та перевірити своє здоров’я. 

Урочисте відкриття виставки відбудеться 17 квітня 2018 року о 10:00.

Для відвідування виставки Ви можете зареєструватись на сайті.

Показать все