Меню

Виставка-ярмарок "Дитячий світ"

Гал-ЕКСПО, ПрАТ

Скоро Дня святого Миколая і новорічні свята, а тому приходь 5-8 грудня 2019 року на виставку-ярмарок "Дитячий світ". Величезний маркет, де за цінами виробника ти зможеш придбати подарунки для всієї родини від компаній з різних куточків України та з-за кордону. 

Основні тематичні розділи:  

  • дитяча мода та стиль
  • іграшки та товари для дітей
  • дитяче харчування
  • товари до зимових свят
  • новорічний декор та подарунки
  • дитячі розваги та відпочинок
  • навчання та розвиток дітей

Окрім того, відбудеться відкритий турнір зі складання кубика Рубика Швидкубінг й впродовж усіх днів працюватиме Школа відповідального батьківства, де усі бажаючі зможуть відвідати безкоштовні лекції,  консультації та майстер-класи від фахівців.

З детальнішою програмою подій можна ознайомитись на нашому сайті.

Показать все

Ювелірна виставка-продаж "ЕлітЕКСПО.Зима"

Гал-ЕКСПО, ПрАТ

5-8 грудня у Львівському Палаці мистецтв відбудеться ювелірна виставка-продаж "ЕлітЕКСПО.Зима", яка збере кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя.

Великий вибір золотих та срібних виробів, прикраси з натуральним та дорогоцінним камінням, в тому числі з діамантами, ексклюзивні та авторські роботи. Ви зможете підібрати камінці для заміни у Ваших виробах, обміняти старі прикраси на нові, проконсультуватися з майстрами-ювелірами.

Завітайте та оберіть Свою прикрасу.

На Вас чекають привабливі ціни та акції. Придбавши ювелірні вироби, Ви зможете виграти ювелірні подарунки, розіграш яких відбуватиметься кожних 3 години.

Показать все

XXIV Львівський медичний форум і медична виставка "ГалМЕД"

Гал-ЕКСПО, ПрАТ

Дата проведення: з 17 по 19 квітня 2018 року.

Місце проведення: Львівський Палац Мистецтв, КВК, м. Львів, вул. Коперника, 17.

Детальна інформація: http://www.galexpo.com.ua/galmed/.

Львівський медичний форум — найбільша подія Західної України, куди з’їжджаються вчені, фахівці з різних галузей медицини, представники відомих фірм-виробників медичного обладнання, інструменту медичного призначення та фармацевтичних препаратів усієї України та представництв з-за кордону. 

Форум виступає платформою для демонстрації новітніх технологій, матеріалів, обладнання, інструментів, фармацевтичних засобів в медицині та сучасних методів лікування, обміну досвідом між фахівцями. Протягом багатьох років виставка "ГалМЕД" залишається ідеальним місцем для просування інновацій у медицині, новітніх методик лікування та передових технологій на теренах Західної України.

У рамках форуму відбудеться серія науково-практичних конференцій, лекцій, семінарів, практичних демонстрацій новітніх технологій та матеріалів у медицині, які будуть проводити провідні фахівці та відомі виробники.

У рамках виставки діятиме спеціалізована експозиція "Реабілітація" (буде представлено реабілітаційне обладнання та засоби реабілітації, а також новинки галузі) та "Медичний туризм" (унікальні методи діагностики, реабілітації та лікування).

На території виставки буде працювати постійно діючий діагностичний центр. В рамках роботи центру та соціального проекту "Обстеж свою родинку" учасники та відвідувачі Форуму зможуть пройти обстеження та перевірити своє здоров’я. 

Урочисте відкриття виставки відбудеться 17 квітня 2018 року о 10:00.

Для відвідування виставки Ви можете зареєструватись на сайті.

Показать все