Меню

Завітайте на нову персональну виставку у "Євро-Арт"

Євро-Арт, галерея європейського живопису

 У малих залах галереї європейського живопису "Євро-Арт" 

              відкривається персональна виставка хмельничанки Вікторії Теслюк

               "ШЛЯХ" – картини, які мерехтять 

Час презентації:  четвер, 2 вересня 2021 року, 15:00 год.

Місце: галерея європейського живопису "Євро-Арт" – Рівне, пр. Миру, 4. 

Організатор: арт-група галереї європейського живопису "Євро-Арт".

Dress-code: захисні маски і соціальна дистанція.

Сучасне мистецтво увірвалося в наше життя неочікувано, так, нібито, весь цей час ховалося за мазками "Джаконди" чи "Сонцем" Клода Моне. Чи можливо, воно було й раніше? Просто ми його не помічали. Нині ми кличемо вас у світ контемпорарі арт, мистецтва сучасного і "швидкого", як і плинний час, у якому ми живемо. Тож у рамках нашого широкомасштабного проєкту "Євро-Арт" для талановитих" презентуємо "ШЛЯХ" – виставку Вікторії Теслюк, молодої художниці, на рахунку якої уже понад 20 персональних та групових виставок у Києві, Львові, Івано-Франківську, Вінниці, Хмельницькому і міжнародних проєктів в Італії та Іспанії.

До Рівного Вікторія привезла понад 30 полотен, виконаних олійними та акриловими фарбами. Її техніка "відбитку" (мисткиня  малює відбитками, кожен з яких має унікальну форму, яку не можливо відтворити вдруге, і створюється лише для одного кольору, однієї картини) створює цікаву текстуру, підсилюючи м’якість або навпаки – акцентує контраст. Завдяки цьому картини мають ніжний, різнобарвний, плямистий і строкатий вигляд. А співвідношення різних відтінків створює ефект мерехтіння.  Адже "в реальності і так багато негативу, а живопис повинен милувати око та пробуджувати підсвідомість для радості", – вважає художниця. Вона переконана, що творчість – це свобода, тому усі її картини створені у пориві натхнення та емоцій.

 Вікторія багато експериментує. Її роботи відзначені яскравою індивідуальністю і тонким художнім смаком, конкретний пейзаж трансформується в узагальнений образ. Тут присутні і філософські роздуми про час, і барвисте експресивне сприйняття оточуючого світу. Те, що за зовнішньою простотою мотиву відчувається багатошаровий філософський підтекст, коли земне, прозаїчне стає піднесено-духовним, певно, можна пояснити її пристрастю до іконопису, який вона вивчала при Кам’янець-Подільській школі іконопису. Визнає: "Творчість дарує спокій і гармонію, допомагає зупинити безконтрольний потік думок. Концентрація на внутрішньому дає відчуття сутності душі, як в невагомості. Відбиток за відбитком накладаються один за одним, і цей медитативний стан відриває від реальності".

Контемпорарі Вікторії Теслюк – скоріше, загадка, яку варто осягнути разом із художницею, яка прагне розказати нам свою історію. Розповісти, що з нею трапилося в цій життєвій мандрівці. Ці полотна викликають насичену палітру емоцій. І стільки ж різних питань. Спробуйте зрозуміти… Творіння. Мисткиню. Її світ. Ті, слова, що вириваються назовні з її душі. Її емоції. Частинку її самої, що лишилася там, у контемпорарі.

Для довідки: Вікторія Теслюк народилася 16 травня 1993 року у Почаєві на Тернопільщині. Художню освіту отримала у Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Т. Шевченка. З 2015 року живе і творить у Хмельницькому.

Персональна виставка Вікторії Теслюк "ШЛЯХ" триватиме з 1 по 26 вересня 2021 року. 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом із "Євро-Арт"!


Показать все