Добавить организацию Сообщить о…
Меню
19 февраля 2018

Де у Рівному навчитись писати ефективні тексти для бізнесу?

Навіщо бізнесу вчитися писати тексти? Бо по суті, єдине, що приводить клієнтів у наш бізнес, це тексти. Текст в рекламі, текст на сайті, текст на флеєрі, який роздає в центрі промоутер, тексти в соціальних мережах і на візитках. Всюди тексти, і змусити їх працювати на нас — це прекрасна можливість якісно виділитися на фоні конкурентів і створити рекламу, яка буде приводити нових клієнтів.

Де в Рівному навчитись писати тексти?

Усі, хто хочуть стати копірайтерами й підняти свої знання на вищий рівень, відтепер мають таку можливість. 3-го березня маркетингова агенція "AAgency" проводить у Рівному інтенсивний тренінг з кращим копірайтером України — Денисом Каплуновим.

За 8 годин навчання ви можете дізнатися:

Ви дізнаєтесь більше 50 секретів, технік і методик, що допоможуть писати рекламні тексти, які приводять клієнтів і збільшують продажі.

Ви навчитеся привертати увагу читача, зацікавлювати його своїм словом і делікатно "підштовхувати" до необхідних дій.

Захід відбудеться 3-го березня, детальна інформація і реєстрація на сайті.

"AAgency" — сучасна маркетингова агенція, що хоче, може і знає як зробити ваш бренд впізнаваним. Наша спеціалізація — маркетинг і візуальні комунікації у просуванні бізнесу. Розробка логотипів, маркетингових планів, створення фірмового стилю компанії й Landing Page, просування бренду за допомогою зовнішньої і діджитал реклами — це лише невелика частина послуг, що запропонує маркетингова агенція "AAgency". Ми не переливаємо з пустого в порожнє, а ставимо ціль, розробляємо план, запускаємо сайти, аналізуємо і отримуємо результат.

Щоб отримати деталі і домовитись про співпрацю, пишіть на електронну пошту: [email protected], або телефонуйте: (067) 85-85-807.