Добавить организацию Сообщить о…
Меню
14 марта 2018

Як потрапити у мозок клієнта? Публічна лекція у Рівному

30-го березня у Рівному відбудеться публічна лекція маркетолога, рекламіста, директора з маркетингу мережі магазинів "ЖЖУК" (понад 600 магазині в Україні та Польщі) та керівника маркетингової агенції "MUST" — Володимира Поліщука.

Для кого:

Про що?

Як полегшити сприйняття вашої інформації?

Кожен, хто комунікує з клієнтом, робить це по-різному — хтось це робить складно, хтось просто. Виграє завжди той, хто може донести свою пропозицію до клієнта максимально просто і зрозуміло. На лекції ви дізнаєтеся, як це правильно робити.

Як закцентувати увагу клієнта на важливій для вас інформації?

Чи стикалися ви з ситуацією, коли у вас на сайті, наприклад, є і ціна, і умови, і розписані деталі, а люди все одно телефонують і запитують "А скільки коштує?". Це про те, що увага клієнта розфокусована, і той, хто керує нею, керує гаманцем клієнта.

Як запам’ятатися і лишити позитивні спогади про ваш бренд?

Не вся реклама корисна, і не вся вона працює. Не все, що ми робимо для приваблення клієнтів, насправді працює. Як зробити, щоб і реклама запам’ятовувалася, і бренд просувався, і клієнти приходили. І про це теж на лекції Володимира.

Також ви зможете задати своє питання про маркетинг людині, яка була співавтором понад 100 брендів, які працюють у 9-ти країнах, та дізнаєтесь, що робить успішні компанії успішними.

Дізнатись більше інформації про подію та зареєструватись можна тут.

Про організатора

"AAgency" — сучасна маркетингова агенція, що хоче, може і знає, як зробити ваш бренд впізнаваним. Наша спеціалізація — маркетинг і візуальні комунікації у просуванні бізнесу. Розробка логотипів, маркетингових планів, створення фірмового стилю компанії й Landing Page, просування бренду за допомогою зовнішньої і діджитал реклами.

Щоб отримати деталі і домовитись про співпрацю, пишіть на електронну пошту: [email protected] або телефонуйте: (067) 85-85-807.