Добавить организацию Сообщить о…
Меню
27 июня 2018

Краса наших ніжок. Послуги подолога

Весь час наші ніжки піддаються різноманітним навантаженням. Цілий день у русі, чи навпаки в статиці, спека у літні дні, холод взимку, незручне взуття — все це може спричинити різні захворювання ніг. Сучасна косметологія пропонує надійні методи вирішення цих проблем, аби ваші ніжки завжди були здоровими і красивими. У центрі естетичної косметології "Телейос" працюють професіонали своєї справи. Лікар-подолог — спеціаліст по стопі та проблемних нігтях, допоможе позбутися хвороб, а кваліфіковані майстри виконають апаратний педикюр — безпечну лікувальну процедуру за допомогою спеціального косметологічного обладнання і препаратів. Подолог виявляє патологічні зміни організму на ранніх стадіях, коли ще можна впоратися з проблемами без хірургічного втручання. За потреби подолог може направити клієнта до іншого лікаря після косметологічної обробки стопи. Скористатися послугами спеціаліста можуть не лише жінки, а й чоловіки, адже проблеми зі стопами виникають незалежно від статі.

Як проходить процедура? Спочатку майстер оглядає і проводить діагностику стопи, виявляє наявність чи відсутність патологій. На кожного пацієнта заведено індивідуальну картку, де фіксуються дані первинного огляду. Розпочинається прийом у подолога з дезінфекції шкіри та нігтів. Апаратний педикюр не передбачає відпарювання ніг, стопи обробляють засобами, що готують шкіру для обробки спеціальним апаратом. Крім того, апаратний педикюр дозволяє позбутися не лише загрубілої та відмерлої шкіри, а й натоптишів, стрижневих, піднігтьових мозолів. Подолог також лікує міжпальцеві мозолі, грибкові інфекції ніг і стоп, тріщини, врослий ніготь, підвищену пітливість стоп. Процедура завершується розслабляючим масажем. Якщо нігтьова пластина не потребує подальшого лікування — нігті покривають гель-лаком. Якщо ж для вирішення проблем не достатньо лише косметологічних процедур, подолог визначить, до якого спеціаліста вам слід звернутися, як правильно вибирати взуття, щоб не відчувати дискомфорт тощо.

Спеціального догляду потребують і стопи діабетиків. Для них розроблена окрема лінійка косметологічних засобів, тому можна сміливо приходити на процедуру.

У центрі "Телейос" особливу увагу приділяють дезінфекції обладнання, яким виконується апаратний педикюр. Щоб унеможливити занесення будь-яких інфекцій, після кожної процедури всі інструменти проходять повний цикл передстерилізаційного очищення і безпосередньо стерилізації паровим методом в автоклаві. Інструменти після стерилізації зберігаються в стерильних одноразових пакетах. Такі заходи безпеки — обов’язок кожного майстра педикюру, адже найголовніше — це захист клієнтів. Оскільки під час апаратного педикюру виключені будь-які порізи і травми, така стерильність гарантує захист від грибкових захворювань, туберкульозу, вірусних інфекцій, у тому числі гепатиту В та ВІЛ-інфекції.

Також до послуг клієнтів консультація стосовно подальшого догляду за ніжками, підбір косметичних чи медичних засобів для домашнього використання, щоб стопи були доглянутими, а дискомфорт і біль залишилися у минулому.

Звертайтеся до нас у косметологічний центр "Телейос", що знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Відінська, 41, попередньо записавшись за телефоном: (067) 360-07-01.