Добавить организацию Сообщить о…
Меню
28 ноября 2017

Новорічне вітання від дитячого центру "Сімка"

З наближенням довгоочікуваних зимових свят серце переповнюється теплом, яким хочеться поділитись із цілим світом. Дитячий центр розвитку дитини "Сімка" від усього серця вітає вас із найсвітлішими святами — Новим роком і Різдвом Христовим.

Бажаємо миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку. Нехай ваші малі чада не перестають вас дивувати, ростуть розумними та здоровими. Побільше вам радості, любові й щастя.

Нехай з останніми хвилинами року, що минає, вас покинуть турботи й негаразди, під передзвін кришталю до кожної оселі завітає Дідусь Мороз і виконає найзаповітніші бажання, а Різдвяна зоря об’єднає усіх в мирі і злагоді, осяє ваші плани й починання.

Бажаємо, щоб у прийдешньому році слова стали щирішими, зустрічі — душевнішими, обійми — теплішими, а життя перетворилося на яскраву ялинкову гірлянду.

Дитячий центр розвитку дитини "Сімка" запрошує на заняття діток різного віку, адже працює у багатьох напрямках: ранній розвиток дитини, дошкільна освіта, підготовка до школи, англійська мова для дітей, розвиваючі курси. Також пропонуємо проведення дитячих днів народжень.

Наші кваліфіковані вчителі допоможуть розкрити творчі здібності й таланти, збагатити внутрішній світ малечі, виховати її розумною, щасливою і впевненою у собі.