Добавить организацию Сообщить о…
Меню
7 февраля 2018

Подаруйте коханим комфорт разом з ортопедичними диванами "ВЕНЕТО"

Немає нічого кращого для хорошого настрою і самопочуття за міцний сон. І ніщо так не заважає здоровому сну, як поганий матрац. Досі спите на старому дивані або на допотопному бабусиному матраці? Подарунків, як і кохання, багато не буває. День усіх закоханих — прекрасна можливість це довести й чудова нагода зробити собі і своїй другій половинці надзвичайно приємний презент — комфортний відпочинок на новому дивані. До того ж, це чудове місце для продовження вечора валентинівської романтики.

Компанія "ВЕНЕТО" представляє лінію сучасних, зручних та компактних диванів на основі ортопедичних матраців. Кожна модель має свої привабливі особливості і характеристики, але є й спільні ознаки, що вирізняють їх серед товарів інших виробників.

Для диванів "ВЕНЕТО" використовуються лише якісні, сучасні, екологічно безпечні матеріали. Всередині кожного дивану знаходиться створений за технологією "ВЕНЕТО" матрац, що має ортопедичні та анатомічні властивості й сприяє здоровому комфортному сну.

При розкладанні, диван "ВЕНЕТО" перетворюється на двоспальне зручне спальне місце з ортопедичним ефектом. Основа складається з каркасного блоку: пружинних ламелей та металевого каркасу. Високоякісні букові ламелі дозволяють збільшити ортопедичний ефект спального місця та відрізняються довгим строком експлуатації. Для кожного дивана застосовано лише сучасні та безпечні механізми трансформації. До того ж, у кожному дивані передбачено містку нішу для зберігання білизни.

З нагоди Дня святого Валентина даруємо дві подушки "ВЕНЕТО" "Класична" до кожного дивана.

Колектив компанії "ВЕНЕТО" щиро вітає усіх з найромантичнішим святом року. Бажаємо щоб у серці кожного жила любов, яка надихала б на красиві вчинки і великі подвиги, окрилювала і вселяла надію на краще, а поруч завжди була людина, здатна усе це з вами розділити.