Добавить организацию Сообщить о…
Меню
3 марта 2016

Переваги цифрового відеоспостереження над аналоговим. Системи безпеки від компанії "INECT"

Цифрова революція поступово витісняє аналогові пристрої в системах безпеки і відеоспостереження. Повністю аналогових систем на даний час вже не існує. Зазвичай, коли порівнюють IP-відеонагляд із аналоговим, то мають на увазі сигнал, що йде від камер до пристрою захоплення. Всі інші пристрої (реєстратори, сервери, маршрутизатори тощо) давно вже працюють у цифрових протоколах і час стрічкових аналогових магнітол минув.

IP-відеонагляд передає сигнал від камер до реєстраторів і будь-яких інших пристроїв повністю в цифровому форматі на базі IP-протоколу. Компанія "INECT" (ІНЕКТ) рухається в ногу з часом і пропонує своїм клієнтам лише кращі новітні технології, адже відповідає за безпеку людини і її майна.

Компанія "INECT" надає всю технічну та інформаційну підтримку з питань безпеки. Наші консультанти допоможуть підібрати обладнання, а також до ваших послуг проектування систем, монтажні роботи і якісне сервісне обслуговування. Ми підтримуємо зв’язок з нашими клієнтами впродовж усього експлуатаційного терміну системи, адже дбаємо про свою репутацію.

Компанія "Інект" рекомендує системи IP-відеоспостереження перевірених брендів: HIKVISION, Dahua, Axis, НомерОК. Такі системи мають набагато кращу якість зображення, ніж аналогові, гнучкі у побудові, їх легко встановлювати і налаштовувати. Такі IP-камери обійдуться дорожче, але в результаті клієнт отримує багато технічних можливостей і заощаджує на подальшому обслуговуванні.

Цифрове відеоспостереження має низку інших переваг над аналоговим. Найважливішою з них є висока деталізація зображення. Якщо існує необхідність в ідентифікації об’єктів, то в системах IP-відеоспостереження можуть використовуватися камери з високою роздільною здатністю від 1 до 5 мегапікселів і більше, з частотою кадрів до 200 в секунду.

Використовувати для ідентифікації аналогові камери теж можна, але в обмеженому режимі. Наприклад, камера зможе розпізнати номер авто, що стоїть нерухомо неподалік, а ось в потоці автомобілів, що рухаються, необхідно використовувати тільки IP-камеру з високою частотою кадрів і роздільною здатністю. Розпізнати обличчя людини на відстані, використовуючи аналогову камеру, дуже складно.

Користувач мережевого відереєстратора (NVR) має віддалений і безпечний доступ до відеозображення в режимі реального часу і записаних відеоматеріалів. Доступ до мережевих камер можна отримати з будь-якого мережевого пристрою в будь-який час, що забезпечує економічне і гнучке управління відеозображенням. Також камери  не обмежені стандартом PAL/ NTSC і дозволяють отримати більш високу роздільну здатність. Крім того, камери оснащені функцією прогресивного сканування, що зменшує розмитість рухомих об’єктів.

В модельному ряді камер HIKVISION, Dahua існують бездротові IP-камери, які використовують технологію Wi-Fi. При побудові системи IP-відеонагляду це дозволяє заощадити на кабельній мережі, а також встановити камеру у місцях до яких складно прокласти кабель.

Технологія живлення PoE в IP-камерах зменшує витрати на кабельні мережі, оскільки використовується один кабель вита пара (UTP, FTP), як для передачі сигналу, так і для живлення.

Програмне забезпечення для цифрових систем відеонагляду функціональне та зручне у використанні. Існують безкоштовні та платні версії для більшості сучасних пристроїв (відеореєстратори DVR & NVR, мережеві сервіси NAS, відеосервери, ПК, смартфони та планшети) під різні операційні системи (Windows. Linux, Android, IOS та інші).

Для деяких додатків стає все важливішою передача звуку паралельно з відео. В аналогових системах передача звуку можлива тільки по виділених аудіолініях, окремим від каналів передачі відео. IP-камери вирішують цю проблему, обробляючи аудіо інформацію безпосередньо в камері, синхронізуючи її з відео або навіть об’єднуючи в той же відеопотік, і потім посилаючи по мережі для контролю і запису. Звуковий канал може бути одно- і двонаправленим. Це дозволяє не лише отримувати, а й передавати звук на об’єкт спостереження.

Функція активного сповіщення при несанкціонованих діях є інтелектуальним аналітичним додатком, інтегрованим в мережеві камери. При спробі вчинити будь-які маніпуляції з камерою: зміна напрямку, її блокування або розфокусування, вона автоматично подає сигнал тривоги. Ця функція реєструє і реагує, якщо камера піддається нападу, зафарбовується розпилювачем або накривається.

IP-відеокамера може встановлюватися в будь-якому місці, де є комп’ютерна мережа (LAN) або може підключатися безпосередньо до мережі Internet, використовуючи пряме підлкючення, модем, або інший пристрій зв’язку.

Важливу роль має правильний підбір обладнання, відповідно до потреб клієнта та місця, що охороняється. Працівники компанії "ІНЕКТ" допоможуть з вибором і нададуть необхідні гарантії. Після встановлення ІР-відеонагляду, майстри компанії виконують аварійні й профілактичні роботи, допомагають усунути будь-які неполадки та надають консультації щодо користування.

Компанія "ІНЕКТ" допоможе зберегти вам найцінніше.