Добавить организацию Сообщить о…
Меню
16 ноября 2018

Святкове привітання від Гіпермаркету дверей на Щасливому

Разом із морозними сонячними ранками наближаються і справжні зимові святкування. Барвисті прикраси, яскраві вогні, аромат хвої, рипучий сніжок під ногами, подарунки, затишні сімейні вечори та смачні посиденьки. У ці дні по-особливому відчувається дух єдності і родинного тепла.

Гіпермаркет дверей на Щасливому та Гіпермаркет вікон та дверей вітають всіх із прийдешнім Святом Миколая, Новим роком і Різдвом Христовим. Світлих і радісних митей, благополуччя, нових звершень та здійснення задумів. Багато цікавих ідей та натхнення у 2019 році. Бажаємо щодня знаходити привід для щастя і завжди відчувати себе закоханими в життя.

Давайте дарувати один одному усмішки не лише в новорічну ніч, а весь рік. Нехай це стане нашою доброю традицією. Веселих свят!

Дбаючи про красу і комфорт Ваших домівок ми пропонуємо великий вибір якісних вікон, дверей, воріт, фурнітури та підлогового покриття для стильного дизайну помешкання. А щоб повернути Вас хоч на мить у магічний час дитинства, коли кожен чекав на омріяні святкові пакунки від Миколая, а потім і Дідуся Мороза, ми підготували багато новорічні подарунків.

Тому чекаємо Вас за адресами: м. Рівне, вул. Щаслива, 14м. Рівне, вул. Гагаріна, 18б; тел.: (097) 005-15-69, (095) 250-06-59.