Добавить организацию Сообщить о…
Меню
1 февраля 2018

Новітні процедури краси у центрі естетичної медицини "Med & Life"

Гладенька, шовковиста, красива шкіра — невід’ємна складова жіночої чарівності. Але зморшки, вугрі, сухість і дряблість від неправильного догляду за нею створюють дискомфорт і заважають жінці відчувати себе абсолютно впевнено. Зробити шкіру ідеальною у час новітніх технологій не так вже й складно.

Відтепер у Рівному клієнтам медичного центру "Med & Life" доступна процедура HydraFacial, що здійснила революцію в косметології. Свою популярність вона отримала завдяки одночасному ефекту очищення під впливом вакууму і активному зволоженню спеціальними активними сироватками.

Процедура стимулює відновлення шкіри на клітинному рівні. В результаті відбувається інтенсивне зволоження і відновлення, усуваються різні шкірні проблеми і здійснюється антивіковий догляд. Період відновлення після процедури відсутній. До того ж, це ідеальна база під макіяж.

Також у центрі медичної косметології "Med & Life" ви маєте можливість скористатися найпопулярнішою естетичною процедурою — безопераційною корекцією фігури за допомогою апарату Reaction.

Reaction від Viora (Ізраїль) має передові поєднання RF-ліфтингу та вакуумної терапії. Принцип його дії полягає в тому, що під дією високочастотного електричного поля відбувається підігрів дерми та підшкірної жирової клітковини. Цей підігрів контрольований, що робить апарат універсальним — його можна використовувати як для тіла, так і для обличчя.

Reaction викликає ліфтинг-ефект, сприяє омолодженню шкіри обличчя та зменшенню кількості зморшок. А для тіла — зниженню маси, об’ємів, покращенню якості шкіри і має антицелюлітний ефект.

Курс підбирається індивідуально. Для тіла — в середньому 10–12 процедур з інтервалом в тиждень, а для обличчя — 3–6 процедур з інтервалом 2–3 тижні. Найкращий ефект для обличчя досягається в поєднанні з процедурами ультразвукового зволоження, мікротоковою терапією, ін’єкційними методиками, а для тіла — з апаратними або ручними масажами.

Будьте ідеальними з голови до п’ят з центром естетичної медицини "Med & Life".