Добавить организацию Сообщить о…
Меню
26 февраля 2019

Блоки "Рваний камінь". Ідеї та рекомендації для зведення огорожі

Зведення паркану по периметру ділянки є невід’ємною частиною робіт, які проводить забудовник з метою її благоустрою.

Сучасний ринок пропонує широкий спектр будівельних матеріалів для цього. Звертаємо Вашу увагу на огорожу з блоків "Рваний камінь". Наше підприємство має понад десятилітній досвід виготовлення цієї продукції, а фахівці можуть запропонувати різні дизайнерські та конструктивні рішення, враховуючи всі Ваші побажання, потреби та особливості ділянки, що забудовується. Огорожі з блоків довговічні і не вимагають особливого догляду. Виготовлені з якісних матеріалів та на сучасному обладнанні блоки можуть мати різну форму та кольорову гамму, що пасуватиме до Вашого будинку.

Для тих, хто вперше зустрічається із зведенням огорожі з блоків, маємо декілька рекомендацій. Надіємось, вони допоможуть Вам збудувати огорожу швидко та якісно.

Перш за все, потрібно зробити розрахунки, щоб визначити кількість необхідних матеріалів. Для цього треба знати довжину та висоту огорожі, при необхідності, розташування воріт і хвіртки та їх ширину. Висота стовпа повинна бути мінімум на ряд вище від висоти простінка, щоб зручно було встановити на блоки парапети та дашки на стовпи. Звичайно, висота простінка може бути і меншою, якщо Ви плануєте встановлювати ковані або дерев’яні елементи. Наводимо приклад розмірів прольотів.

Стандартна висота стовпа h2–2,2 м, а висота простінка відповідно h1,8–2,0 м. За стандарт ми візьмемо довжину прольоту L=2,8–3,2 м\п (це 7–8 блоків). Хоча це відносно, тому що Ви можете зробити довжину прольоту відповідно до розмірів Вашої огорожі, розбивши її на рівні відрізки.

Ось схематичне зображення периметру огорожі:

13,2 м\п; 1 м\п; 3 м\п; 6.8 м\п

Розпочнемо з виведення нульового ряду.

Для лінії фундаменту використовуються блоки:

Фундамент можна накрити зливним парапетом.

Блок будiвельний (фундаментний) / Парапет фундаментний

Переходимо до монтажу стовпів. Для цього у нас є декілька видів блоків, вибір яких зумовлений дизайнерськими рішеннями, технічними характеристиками або просто Вашими вподобаннями.

Ось такі варіанти складання стовпів можливі з цих блоків.

Звертаємо увагу на зручність монтажу стовпчикових блоків з пазами. Простінкові блоки легко монтуються в паз, забезпечуючи міцність та практичність конструкції.

Стовпи накриваємо дашками. Тут важливо правильно підібрати розмір дашка. Він повинен виходити за стовп на 5–7 см, щоб запобігти затіканню води. Зазначимо, що розмір стовпів з наших блоків становить 290*390 мм або 420*420 мм.

Для заповнення простінків використовуються такі блоки.

Рекомендовані дашки.

Для закінчення або початку ряду простінку між стовпами можна використати блоки менших розмірів.

Прольоти, як правило, необхідно накрити парапетами, щоб запобігти намоканню і, як наслідок, руйнуванню стіни.

Парапет стіновий

Представляємо кольоровий асортимент бетонних блоків.

Колір може бути однотонним, з білими вкрапленнями, а також може бути суміш кольорів в одному блоці.

Загалом завершена конструкція може виглядати так.

Надіємось, що наші рекомендації допоможуть створити огорожу Вашої мрії. Сподіваємось на плідну співпрацю та бажаємо успіху.