Добавить организацию Сообщить о…
Меню
22 ноября 2018

Новорічний подарунок для Вашого авто від "АС Чемпіон"

Як то кажуть, у Новий рік слід вступати з чистою душею і завершеними справами, аби створити вдалий старт новим ідеям, планам і досягненням. Тому зимові свята зовсім не привід забути про догляд за своїм авто, а якраз навпаки. Ви можете зробити приємний подарунок собі і своїй машині, звернувшись у "АС ЧЕМПІОН". Тут подбають про Ваш автомобіль і запропонують широкий спектр послуг та різноманітні сучасні автодевайси.

Здійснюємо тонування скла та автомобільних номерів, PDR-видалення вм’ятин без фарбування, заміну і ремонт автомобільного скла, бронювання (антигравійний захист), встановлення автоохоронних систем, автомузики та автомобільного світла, а також у нас Ви можете придбати якісні автоаксесуари та запчастини. Кваліфіковані спеціалісти автотюнінгу швидко і професійно виконають будь-яке завдання. Ми укомплектуємо Вашу машину всім необхідним для Вас і вона буде справжньою "кралечкою" на дорогах.

Крім якісних послуг, у "АС ЧЕМПІОН" для постійних клієнтів діють знижки та акції, а також святкові пропозиції.

Вітаємо усіх автолюбителів з Новим роком і Різдвом Христовим. Нехай у Вашому домі завжди панує щастя, радість і благополуччя. Хороших доріг і вдалих поворотів, добрих супутників та цікавих пригод у 2019-му році. Бажаємо, щоб автомобіль Вас ніколи не підводив, а лише виручав і допомагав у різних ситуаціях. А ми зробимо усе можливе, аби Ваші машини були красивими і безпечними на дорогах.