Добавить организацию Сообщить о…
Меню
6 сентября 2018

ТМ "Червона Калина". Відкриття магазину "Water House" у Рівному

Вода — основа нашого організму, тому так необхідно вживати лише якісну питну воду. Приємний смак і відчуття свіжості вже з першого ковтка — ТМ "Червона Калина" зарекомендувала себе як постачальник відмінної питної води. Для комфорту своїх клієнтів і покращення сервісу, у Рівному нещодавно відкрили нову точку обміну води у бутлях 18,9 л від ТМ "Червона Калина". Магазин "Water House" гостинно запрошує усіх бажаючих за адресою: вулиця Черняка, 26, що біля ТЦ "Новус". Тут Ви зможете не лише здійснити обмін бутлів 18,9 л, придбати кулери, помпи та аксесуари для питної води, що знаходяться у виставковому залі, а й купити продукцію ТМ "Червона Калина" за гуртовими цінами. Перші 100 бутлів на обмін — безкоштовно.

Вода цієї торгової марки видобута з глибини 150 метрів і розлита в екологічно чистій місцевості Рівненщини, на території славнозвісного санаторію "Червона Калина", який знаходиться на березі мальовничого озера в оточенні соснового бору. Якість води і тари, що використовують для її транспортування, постійно проходить ретельний контроль. Вода має джерельний смак, абсолютно чиста і м’яка, відповідає усім нормативам, має відповідний сертифікат якості, а хімічні та бактеріологічні показники щодня тестуються і контролюються у власній акредитованій лабораторії.

Для прекрасного функціонування організму та підтримки водного балансу пийте водичку від ТМ "Червона Калина" щодня і будьте здоровими.

Чекаємо вас за адресою: м. Рівне, вул. Черняка, 26, магазин "Water House".

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 год.

Контактні телефони магазину: (098) 000-43-91 та (095) 000-43-91.