Добавить организацию Сообщить о…
Меню
22 ноября 2018

Каретна стяжка. Розкішне ліжко для Вашої спальні

Затишок і комфорт — найголовніші складові атмосфери в оселі, а особливо — у спальні. Завдяки стильним, зручним і надійним меблям "MIXALMEBEL" Ваша спальня буде саме такою, як Ви мрієте. Незабаром відбудеться відкриття нового салону ліжок "MIXALMEBEL", де Ви зможете обрати з наявних чи замовити ліжка, виконані за технологією каретної стяжки без швів. Що ж це таке, каретна стяжка, і в чому її переваги?

Каретна стяжка — оригінальна техніка дизайну, яка за останні роки стала трендовою в інтер’єрній індустрії завдяки своєму характерному візерунку та особливому комфорту. Вперше про неї дізналися у Франції в XVIII столітті. Спочатку вона використовувалася для оздоблення царських карет, а з часом, до кінця XIX століття, стала популярною у всій Європі, як символ багатства і розкоші.

В Англії цю техніку оббивки почали застосовувати для обробки диванів "Честерфілд", які й донині вважаються елементом інтер’єру аристократів. Сьогодні нею декорують м’які меблі, стіни та інші елементи приміщення. Меблі, оздоблені каретною стяжкою, можна побачити у відомих закладах, елітних приватних будинках, готелях, ресторанах, котеджах, офісах, квартирах.

Для декорування ліжка — це ідеальний варіант. По-перше, м’яка оббивка з красивими ромбами додає спальні затишку. По-друге, на такому ліжку дуже зручно почитати перед сном чи просто посидіти, спершись на м’якеньке бильце. Та й візуально меблі виглядають дуже презентабельно.

rustic home design tray ceiling home diy tufted headboard with nailhead trim design tray ceiling small home diy tufted headboard with nailhead

Переваги оформлення каретною стяжкою:

Довговічність. Оскільки усі роботи виконуються лише вручну досвідченими майстрами відповідно до технології "каретної стяжки", а ромби і складки формуються без прошивки, навіть при постійних навантаженнях вони не зношуються, а кріплення не роз’єднуються.

Естетичність. Ліжка з таким оформленням завжди вирізняються розкішшю.

Широкі можливості. Використовується в багатьох стилях і відмінно їх доповнює, а також дозволяє експериментувати з матеріалами і кольорами.