Добавить организацию Сообщить о…
Меню
12 июня 2018

Романтика біля моря. Воркшоп фотографа Руслана Гаврилюка

Буря може бути не тільки на морі, а й у закоханих серцях. Морська стихія — нескінченне джерело натхнення для романтичних зйомок. Щирі, живі емоції, легкість та безкінечна ніжність. Саме такий післясмак лишають чарівні світлини з творчого воркшопу талановитого тернопільського фотографа Руслана Гаврилюка. 16 і 17 травня в Одесі група креативних людей провели три тематичні зйомки в теплому колі, красивих локаціях, з квітами і стильним декором. Пропонуємо й вам насолодитися красою однієї з них: "Романтична вечеря на березі моря". Ці розкішні фото підготувала Ірена Ордаш.

Ще трішки прохолодне море і тепло двох закоханих — прекрасне поєднання для чуттєвої романтичної зйомки. Кожен кадр дихає легкістю, спокоєм і трепетними ніжними почуттями. Переконайтеся в цьому самі.

Закохані

Свіжий морський вітер, брижі на воді, приємний теплий пісок — все це склало гармонію того романтичного вечора і стало ідеальним доповненням історії кохання молодої пари. Вони такі щасливі й безтурботні. Вона — у легкій невагомій сукні, він — у сірому лляному костюмі. Босоніж по пляжу… Було весело й романтично, закохані сміялися і кружляли в обіймах — це невимовні відчуття. Емоції переповнюють і від цього кадри наче оживають.

Локація

Романтична вечеря на березі моря під променями сонця, що ось-ось зануриться у водну глибочінь. Вітер вперто розвіває сукню нареченої і куйовдить волосся, хвилі бурхливо вирують, а піщаний берег стає маленьким світом двох щасливих молодят. Для підкреслення романтизму фотосесії використано оригінальні декори і квіти. Атмосфера спокійна, але водночас динамічна. Кольори чіткі та насичені, смарагдова бірюза морської води, золотавий відтінок піску, подекуди зелень і димчасто-пастельне вбрання наших героїв, що переливається під сонячним світлом.

Деталі

Деталі збагачують наше життя, роблять його різноманітним. Саме вони ідеально доповнили зйомку, надали їй особливого характеру. Таємничий човен, прикрашений смарагдовою зеленню і білосніжними квітами. Вінтажний столик, сервірований красивим посудом, з акуратними серветками і квітковим декором. Розкішні букети півоній, свічки, морські камінчики, мушлі. У келихах рожеве шампанське, на фуршетному столику оливки й ароматний хрумкий багет. А поряд недбало розкидані подушки й покривала. Ці милі дрібнички створили настільки вдалу картинку, що на мить здається, ніби ти уже там, поряд, і сидячи на скелястому камені, спостерігаєш за радісними закоханими.

Воркшоп фотографа Руслана Гаврилюка.

Фотограф представлених світлин — Ірена Ордаш.

Організація та декор — The Blosssom Odessa.

Флористика — Lesya Rudchenko.

Сукня — N.A.O.M.I bridal gowns.

Макіяж — Anastasiyaf_makeup.